Angle down Atgal

Klaipėdiečiai nuo 35 metų kviečiami skiepytis „AstraZeneca“

Ateinantį šeštadienį klaipėdiečiai, kuriems jau yra sukakę 35-eri ir daugiau, kviečiami pasiskiepyti „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) vakcina. Skiepijimas vyks be išankstinės registracijos vakcinavimo centre Taikos pr. 76 (Klaipėdos miesto poliklinika).

„Nenorime, kad ši vakcina kauptųsi, todėl kviečiame skiepytis dar jaunesnio amžiaus gyventojus. Tai proga vakcinuotis anksčiau, bet to, netrukus Lietuvoje bus pradėtas naudoti ir galimybių pasas, tad pasiskiepyti ir gyventi laisviau tikrai verta”, – sakoKlaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. 

Asmenų nuo 35-erių metų skiepijimas „gyvos eilės“ principu vyks šį šeštadienį, gegužės 15 d., nuo 9 iki 18 val. Dėl papildomų skiepijimo galimybių sekmadienį bus apsispręsta šeštadienio vakare, įvertinus vakcinų likutį.

Atvykus skiepytis reikia turėti asmens dokumentą. Skiepijimas „gyvos eilės“ principu rezerviniame vakcinavimo centre Taikos pr. 76 organizuojamas siekiant užtikrinti, kad nesimaišytų iš anksto užsiregistravusių ir be registracijos ateinančių gyventojų srautai. 

Naujasis vakcinavimo centras LCC universitete toliau dirbs su asmenimis nuo 45-erių metų, kurie registruojasi iš anksto elektroninėje sistemoje. Čia taip pat tęsiama lėtinėmis ligomis sergančiųjų vakcinacija – šie asmenys taip pat iš anksto turi registruotis elektroninėje sistemoje.  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite