Angle down Atgal

Klaipėda ruošiasi statyti dengtą sporto maniežą

Klaipėdoje ruošiamasi pradėti dengto sporto maniežo statybas, pirmadienį pranešė savivaldybė.

„Tai – sena ne tik sporto bendruomenės, bet ir visų mūsų svajonė, džiugu, kad jau netrukus ji turės palankias galimybes tapti kūnu“, – sakė uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

Jo potvarkiu sudarytai darbo grupei iš įvairių savivaldybės administracijos skyrių vadovų ir specialistų pavesta iki balandžio 1 dienos rasti tinkamą vietą tokiam objektui, parengti projekto technines sąlygas, suformuluoti dengto futbolo maniežo Klaipėdos mieste įrengimo projektavimo užduoties sprendinius. Šiai darbo grupei vadovaus mero pavaduotojas Arvydas Cesiulis.

Pasak savivaldybės, dabartinis futbolo treniruočių ciklo sezoniškumas smarkiai stabdo jaunųjų futbolininkų meistriškumo ugdymą ir individualų tobulėjimą. Šios sporto šakos atstovų mieste yra daugiau negu 1,1 tūkst., todėl jiems sprendimas dėl dengto sporto maniežo atsiradimo ypač svarbus.

Kaip teigia A. Cesiulis, Klaipėdos futbolo bendruomenė jau daug metų susiduria su problema, kad vėlyvą rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį mūsų mieste bei aplinkiniuose regiono miestuose vaikams, mėgėjams bei profesionalams norint treniruotis ar rungtyniauti pilnų išmatavimų futbolo aikštėje tenka taikytis prie esamų oro sąlygų ir, jei futbolo aikštę nukloja sniegas ar ledas, futbolo bendruomenei tenka nutraukti treniruotes ir spraustis į sporto sales.

Tikimasi, kad dengto maniežo paslaugomis norės naudotis ir aplinkinių rajonų futbolo komandos bei aistruoliai.

Dengto futbolo maniežo statybos klausimą savivaldybė planuoja realizuoti su privataus kapitalo pagalba, konkrečios jo dalyvavimo galimybės bus numatytos savivaldybės parengtose viešojo konkurso sąlygose.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite