Angle down Atgal

Klaidingi faktai apie plaukus. Sužinokite, kurie iš jų nėra tiesa

Faktai apie plaukus žmonėms yra svarbūs, tačiau nereikėtų aklai tikėti jais visais. Seniai žinoma tiesa gali būti tik mitas.

Yra daug gandų ir patarimų apie plaukus, kaip juos prižiūrėti. Kažkas sako, kad plaukų džiovintuvas kenkia plaukams, o kažkas sako, kad vyrų plaukai skiriasi nuo moterų. Ar tai tikrai tiesa? Pabandykime išsiaiškinti.

Mitas 1. Plaukų slinkimas yra blogai.

Kasdien iš mūsų galvos iškrenta apie 150–200 plaukų. Tai laikoma norma. Tačiau būna periodų pavasarį ir rudenį, kai plaukų išslenka kur kas daugiau. Tai taip pat normalu. Negyvi plaukai iškrenta, o jų vietoje auga nauji. Bet jei slinkimas nesiliauja ir vargina – susisiekite su specialistu.

Mitas 2. Plaukų augimą galima paspartinti priemonėmis.

Tai yra didžiulė klaida. Jokie šampūnai, kaukės, hormonai neturi įtakos ląstelių dalijimosi greičiui. Visa tai yra genetiniame lygmenyje. Vidutinis plaukų augimas yra maždaug 1 cm per mėnesį.

Mitas 3. Plaukų džiovintuvas kenkia plaukams.

Jei prieš formuodami plaukus užtepsite putų ar apsaugą nuo šilumos, niekas nepakenks jūsų plaukams.

Mitas 4. Arklio uodega ar kuodas lemia plaukų slinkimą.

Jei plaukų neįtempiate taip, kad jaustumėte skausmą, tada šukuosena tikrai neišprovokuos plaukų slinkimo.

Mitas 5. Moterų ir vyrų plaukai skiriasi.

Visiška nesąmonė. Mūsų plaukai yra identiški. Mūsų požiūris į juos skiriasi. Moterys kankina plaukus kirpimais, auginimu, stiliaus formavimu ir panašiai, vyrams viskas yra daug paprasčiau.

Dabar kai jau žinote, kurie faktai apie plaukus nėra tiesa, laikas pakeisti savo požiūrį ir pradėti labiau rūpintis savo plaukais.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite