„KKSC–Elmis“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

168769

Anykščių „KKSC–Elmio“ ekipa sėkmingai pradėjo pasirodymą „TOPsport–RKL“ atkrintamosiose varžybose.

FOTO

B diviziono aštuntfinalio etapo pirmajame mače Ramūno Šližio auklėtiniai namuose 80:62 nugalėjo Klaipėdos „VKKM–Neptūno“ komandą.

Rungtynių pradžioje šeimininkams sunkiai sekėsi apsiginti nuo klaipėdiečių atakų ir po pirmojo kėlinio varžovai turėjo sukaupę nedidelę persvarą (20:23).

Antrajame ketvirtyje „KKSC–Elmis“ pradėjo žaisti lyg ant sparnų – komandą į priekį vedė kapitonas Tautvydas Jodelis, kuris sulaukė svarios komandos draugų pagalbos. Puikiai apsigynę nuo svečių išpuolių anykštėnai pirmavo 42:33.

Po ilgosios pertraukos Anykščių klubas toliau didino pranašumą – užtikrintai žaidė G. Šniaukštas, be klaidų atakavo Paulius Martinonis, o du Anykščių klubo žaidėjai Žygimantas Žiukas ir Donatas Radžiūnas spėjo surinkti dvigubus dublius.

Nuskambėjusi finalinė sirena paskelbė „KKSC–Elmio“ pergalę 80:62.

Antrasis serijos iki dviejų pergalių mačas bus žaidžiamas sekmadienį 15.30 val. Klaipėdoje.

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis 22 (7/11 trit.), D. Radžiūnas 13 (10 atk. kam.), Ž. Žiukas 11 (11 rez. perd.), P. Martinonis 9 ir G. Šniaukštas po 9,  E. Sriubas, A. Jakštonis ir G. Žiukas po 4, S. Butkys 3, E. Šlaitas 1.

„VKKM-Neptūnas“: A. Brazauskas 14, D. Momkus 10.