Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

169030

„KKSC–Elmio“ ekipai nepasisekė tiesiausiu keliu žengti į „TOPsport–RKL“ lygos B diviziono ketvirtfinalį.

Sekmadienį anykštėnai antrajame aštuntfinalio susitikime išvykoje 68:72 nusileido Klaipėdos „VKKM–Neptūno“ komandai.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau žaidė šeimininkai, kurie pirmavo 12:20. Antrajame ketvirtyje trys iš eilės T. Jodelio tritaškiai leido „KKSC–Elmiui“ įgyti trapią persvarą, kurią anykštėnai išsaugojo iki ilgosios pertraukos (34:31)..

Vis dėlto antroje mačo pusėje „VKKM–Neptūnas“ pasinaudojo svečių klaidomis ir šventė pergalę (68:72).

Serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1, o lemiamas mačas ateinančios savaitės pradžioje (data bus patvirtinta vėliau) bus žaidžiamas Anykščiuose.

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis 17, G. Šniaukštas 13, D. Radžiūnas (17 atk. kam.) 12, P. Martinonis 11, Ž. Žiukas (13 rez. perd.) 10, S. Butkys 3, G. Žiukas 2.

„VKKM–Neptūnas“: J. Maceikis 28, K. Zikas 13.

Rungtynes iš Anykščių galėsite tiesiogiai stebėti Anykščių KKSC socialinio tinklo paskyroje.