Angle down Atgal

Kitą savaitę bus svarstomi nauji saugumo kriterijai savivaldybėms

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad pirmadienį dėl koronaviruso situacijos šalyje bus svarstomi nauji rodikliai ir kriterijai, kuriuos pasiekus galėtų atsirasti tam tikri apribojimai atskirose savivaldybėse.

„Matyt, tai bus kitos savaitės sprendimai. Kriterijus mes turėsime, bet jie bus neprivalomi, Vyriausybei bus signalas, kad reikia ir galima imtis papildomų ribojimų, saugos priemonių, lokalinio karantino, galbūt tam tikrų ribojimų, susijusių su masiniais renginiais, viešojo maitinimo įstaigomis. Diskusija kabinete vyksta, tie kriterijai tikrai bus patvirtinti ir mes turėsime rekomendacijas ir privalomumą dėl to pačio nuotolinio darbo“, – Vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje teigė ministras pirmininkas.

„Jeigu savivaldybėje bus pasiektas tam tikras epidemiologinis rodiklis, tai gali būti taip, kad bus siūloma riboti maitinimo įstaigų veiklos darbo laiką, rekomenduojama suteikti galimybę dirbti nuotoliniu būdu ir t.t.“, – sakė jis, vildamasis, kad jau kitą savaitę Vyriausybė šį planą turės.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite