Angle down Atgal

Kirpėjai ir grožio specialistai pasigedo įspėjimo, jog jų veikla stabdoma

Vyriausybei sekmadienį nutarus karantino metu drausti grožio salonų, kirpyklų veiklą, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė sako sutinkanti, kad karantiną griežtinti reikia, tačiau iš Vyriausybės pasigedo įspėjimo, jog jų veikla bus stabdoma.

„Mes šitą situaciją vertiname adekvačiai, kad tai tikrai yra dideli susirgimai, tikrai pavojinga sveikatai ir situacija ne pati geriausia. Mes tai priimame kaip normą, bet tai buvo pasakyta labai staigiai. Dabar mūsų bendruomenėje kilo sąmyšis, nes buvome susiplanavę darbus. (...) Buvo galima iš anksčiau pasakyti, kad ruoškitės, nuo tada ir tada mes jus uždarysime“, – Eltai sakė J. Mačiulienė.

Jos teigimu, tikėtina, kad pirmadienį ir antradienį, kai dar leidžiama teikti šias paslaugas, darbuotojų krūviai išaugs.

„Klientų sumažėjo, tačiau jų yra, jie tikėjosi tų paslaugų ir mums liko šiandien ir rytoj diena. Tai reiškia, kad bus neapsakomai dideli krūviai, bet mes tų reikalavimų, kurie yra, laikomės sąžiningai, mes nepadarysime 20 aptarnavimų, jei gali tik 10“, – sakė asociacijos prezidentė.

Pasak J. Mačiulienės, vargu ar galima tikėtis, jog šio sektoriaus specialistai vėl turės tokius pat rezultatus kaip ankstesniais metais.

„Visi šitie metai buvo iškreiptų veidrodžių karalystė ir mes po pirmojo karantino supratome, kad tai, ką mes turėjome pernai, užpernai ir kitus metus, kažin ar kada nors turėsime, nes pati rinka išsikreipė. Pirmo karantino metu buvo ir nedarbas, žmonės patys pirkosi produktus, patys dažėsi. Tai turbūt ta pati situacija kartosis ir dabar, jeigu karantinas tęsis“, – sakė J. Mačiulienė.

Vyriausybė sekmadienį pratęsė karantiną iki sausio 31 dienos, taip pat sugriežtino karantino priemones: apribojo judėjimą iš vienos savivaldybės į kitą, uždraudė veikti nebūtinųjų prekių parduotuvėms, paliekant galimybę veikti maisto, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių parduotuvėms, vaistinėms, veterinarijos paslaugas teikiančioms įstaigoms.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite