Vytauto Daraškevičiaus ir Druskininkų savivaldybės nuotraukos
Angle down Atgal

Kinų Naujieji metai Druskininkuose

Druskininkuose paminėti kinų Naujieji metai.

Vasario 9-ąją dieną miesto lankytojai ir gyventojai susipažino su kitų šalių tradicijomis ir patyrė kitų kultūrų ypatumus. Kinų Naujųjų metų šventė prasidėjo nuo 16 val. fotografijų parodos „Įspūdžiai iš Kinijos“ atidarymo, Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre „AQUA“. Žymus lietuvių fotografas Vytautas Daraškevičius supažindino su spalvinga, kupina kontrastų Kinija. Parodoje galima buvo išvysti tiek stebuklingus Kinijos gamtos peizažus, tiek gatvės judėjimą, jos gyventojus bei kultūrinio paveldo statinius.

Fotografijų paroda bus eksponuojama nuo vasario 8 iki 28 d.

Parodos metu Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir parodos autorius Vytautas Daraškevičius tarė sveikinimo žodį.

Lankytojai galėjo išvysti kinų tradicinės muzikos atlikėjų, kinų kovos menų pasirodymus (atlikėjai Liang Wenming ir Dou Yachen Qigong). Išvydo kinų sveikatinimo pratimų sistemos pristatymą ir praktiką, kinų arbatos ceremoniją, klausėsi tradicinės kinų muzikos.

18 val. vyko dangaus žibintų paleidimas Pramogų aikštėje.

Renginį organizavo Druskininkų savivaldybė bendradarbiaudama su Vilniaus Universiteto Konfucijaus institutu, Druskininkų sveikatinimo ir poilsiu centru „AQUA“, viešbučiais „Delita“ ir „Simpatija“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite