Angle down Atgal

„Kino karavano“ filmų vakarai atsisveikino iki kitos vasaros

Marijampolėje vykstantys vasaros kino vakarai po atviru dangumi Poezijos parke jau tapo gražia kultūrine tradicija ir šiemet vėl gausiai subūrė kino mylėtojus. „Kino karavanas“ šiais metais lankėsi Marijampolėje liepos-rugpjūčio  mėnesiais ir nudžiugino marijampoliečius net 6 nemokamais  vasaros kino seansais. Atsinaujinęs ir išaugęs festivalio „Kino pavasaris“ projektas „Kino karavanas“, keliaujantis po Lietuvą jau aštuntąjį sezoną, bendradarbiaudamas su Marijampolės savivaldybe, kasmet nustebina kokybiško kino mėgėjus ryškiausiais, daugiausiai kritikų pripažinimo bei žiūrovų simpatijų sulaukusiais filmais.

Paskutinis „Kino karavano“ vakaras buvo išskirtinis, nes renginio organizatoriai pakvietė pažiūrėti net 3 nemokamus kino filmus, kurie buvo rodomi įspūdingame skaitmeniniame LED ekrane. Vyko susitikimas su kultine Lietuvos kino aktore Vaiva Mainelyte, kuri vaidina pagrindinį vaidmenį  filme „Vasara baigiasi rudenį“ ir kino kritike Neringa Kažukauskaite. Po susitikimo žiūrovai pamatė ir jau klasika tapusį, 1981metais sukurtą  filmą „Vasara baigiasi rudenį“, kurį režisavo marijampolietis, žinomas režisierius Gytis Lukšas. Vasaros kino vakarų uždarymą vainikavo geriausia Europos komedija „Triumfas“, kuri šiuo metu yra vienas iš labiausiai laukiamų ir žiūrimų filmų.

Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, dalyvavęs šių metų „Kino karavano“ uždarymo renginyje, pasidžiaugė jau aštuntus metus organizuojamais vasaros kino seansais ir padėkojo vakaro viešniai aktorei Vaivai Mainelytei už lietuviško kino propagavimą bei sukurtus nuostabius vaidmenis ir vasaros kino vakarų organizatoriams bei marijampoliečiams kino mėgėjams, gausiai visus vakarus atėjusiems pasimėgauti puikiais filmais.

„Labai džiaugiamės, kad jau aštuntus metus galime kartu su „Kino karavano“  organizatoriais pakviesti pasimėgauti kino seansais Poezijos parke. Marijampolės savivaldybė remia šį projektą ir planuoja tai daryti ateityje, nes norime, kad kuo daugiau kino  mylėtojų pamatytų gerus organizatorių atrinktus nekomercinius filmus ir pasimėgautų nemokamais vasaros kino vakarais“, – sakė administracijos direktorius K. Podolskis.

Marijampoliečiai, pamilę „Kino karavano “ kino seansus, jau nebeįsivaizduoja vasaros be gero filmo nuostabiame Poezijos parke po atviru dangumi ir lauks kitos vasaros su įdomiais ir pripažinimą pelniusiais filmais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite