Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
Sportas2018 m. Rugsėjo 14 d. 19:57

„Kibirkštis“ nusileido Baltarusijos vicečempionėms

BC Kibirkštis nuotr.

52453

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pralaimėjo pirmas pasiruošimo sezonui rungtynes. Sostinės krepšininkės Druskininkuose žymaus trenerio Algio Gedmino atminimo vardo turnyre 58:66 nusileido Baltarusijos vicečempionėms Minsko „Horizont“ krepšininkėms.

Viešnios iš Baltarusijos geriau pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio pirmavo 5 taškų skirtumu, tačiau vilnietės sugebėjo antro ketvirčio metu sumažinti atsilikimą iki 2 taškų. Trečiame kėlinyje dar vieną galingą atkarpą sužaidusios „Horizont“ krepšininkės nutolo ir susikrovė 10 taškų pranašumą. Nors per paskutines minutes „Kibirkšties“ ekipa pavyko skirtumą sumažinti perpus, tačiau pakeisti rungtynių eigos nebepavyko.

Vilniaus klubas įtikinamai pralaimėjo kovą po krepšiais (41/55), koją kišo ir baudų metimai (10/18, 55,6 proc.).

„Kibirkšties“ komandoje sėkmingai debiutavo Morgan Pullins. Amerikietė per 28 minutes pelnė 17 taškų (7/16 dvitaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 4 kamuolius.

Urtė Slavickaitė pelnė 10 taškų, Gabija Meškonytė - 8.

„Horizont“ komandoje Natalija Anufryjenka ir Volga Ziuzkova pelnė po 12 taškų, o Hanna Brych ir Elena Korotygina po 10.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais šeštadienį, kai susitiks su Baltarusijos čempionėmis Minsko „Cmoki“ krepšininkėmis. Turnyrą vilnietės sekmadienį užbaigs su Kauno „Aisčių-LMSU“ ekipa.