Ketvirtojo kėlinio šturmo neužteko: Lietuvos rinktinė krito prieš Australiją

Reporteris RasaŠaltinis: Etaplius.lt

97784

Ketvirtadienio krepšinio rungtynės baigėsi Lietuvos rinktinės pralaimėjimu.

Rungtynių eiga:

1 min. Lietuvos rinktinės gretose startiniame penkete netikėtai pasirodo Arnas Butkevičius, o pirmuosius keturis taškus surenka Marius Grigonis (4:0).

3 min. Įsibėgėję australai atsako devyniais taškais iš eilės (4:9).

5 min. Po tritaškį smeigia Matthew Dellavedova ir Aronas Baynesas (6:15).

6 min. Dar po tritaškį įmeta Patty Millsas ir M. Dellavedova ir australai pirmauja dviženkliu skirtumu (11:21).

8 min. Septynis taškus iš eilės pelnęs Mantas Kalnietis tempia lietuvius (15:23).

10 min. Kėlinys baigiasi virtine netaiklių metimų ir lietuviai po pirmųjų 10-ties minučių atsilieka 19:27.

12 min. Lietuvos rinktinė antrąjį ketvirtį pradėjo šešiais taškais iš eilės (25:27).

14 min. Tritaškį pataiko ir Nicholas Kay, o dar vieną tolimą metimą prideda A. Baynesas ir skirtumas vėl dviženklis (27:37).

17 min. Australų 13 taškų persvarą kiek nukerpa Luko Lekavičiaus ir M. Grigonio metimai (33:42).

19 min. Jockas Landale'as pataiko jau antrą savo tritaškį ir dar labiau didina australų persvarą (35:49).

20 min. Pirmąją mačo dalį dviem taikliais metimais užbaigė Renaldas Seibutis, tačiau lietuviai vis tiek atsilieka dviženkliu skirtumu – 41:52.

22 min. Lietuvos rinktinė puikiai pradeda antrąją rungtynių pusę ir varžovų persvarą kerpa perpus (46:52).

25 min. J. Mačiulis pagaliau pataiko pirmąjį savo metimą (51:57).

27 min. Keturis taškus iš eilės pelnęs P. Millsas sugrąžina australams dviženklį pranašumą (53:63).

30 min. Tik trečiojo kėlinio pabaigoje aikštėje pasirodęs Mindaugas Kuzminskas smeigia tritaškį ir po prieš lemiamą ketvirtį lietuviai atsilieka aštuoniais taškais – 60:68.

32 min. L. Lekavičiaus ir M. Grigonio metimai artina lietuvius per vieno metimo skirtumą (65:68).

34 min. L. Lekavičiaus ir M. Grigonio benefisai lietuvius veda į priekį (71:68).

36 min. Australai pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje pelnė tik sužaidus daugiau nei penkias minutes (73:72).

38 min. E. Ulanovas išveda lietuvius į priekį, bet P. Millsas sumeta baudų metimus (75:76).

39 min. D. Sabonis prameta iš po pat krepšio, o Nicholas Kay didina australų pranašumą (76:80).

40 min. P. Millsas duria skaudų tritaškį (78:83).