Angle down Atgal

Keturis šimtukus gavusio pakruojiškio Kornelijaus planuose – medicinos studijos

Praėjusią savaitę paaiškėjo paskutiniai brandos egzaminų rezultatai. Pakruojo rajone savo žiniomis labiausiai sužibėjo „Atžalyno“ gimnazijos abiturientas Kornelijus Armonas. Net keturi jo išlaikyti egzaminai įvertinti 100 balų. Vaikino pasiekimai pradžiugino ne tik artimuosius, gimnazijos bendruomenę, bet neliko nepastebėti ir Pakruojo rajono savivaldybės. Socialiniuose tinkluose pasirodė sveikinimai ir pasididžiavimo šūksniai – mat abituriento, kuris savo sąskaitoje turėtų keturis šimtukus, Pakruojo rajone nebuvo jau šešerius metus.

Pats Kornelijus pripažįsta, kad kelias iki 4 šimtukų nebuvo lengvas. Ne kartą prizines vietas įvairiose rajoninėse olimpiadose laimėjęs gabus jaunuolis pastaruoju metu intensyviai mokėsi, tad aukščiausių įvertinimų tikėjosi. Nepaisant to, vaikinas išlieka kuklus ir nuoširdžiai dėkoja mamai ir mokytojams, kurie labiausiai ir padėjo siekti savo tikslų.


 

@Kornelijus Armonas
@Kornelijus Armonas

– Baigei mokyklą. Kaip įvertintum visus tuos metus mokyklos suole? Kas buvo sunkiausia? Kam norėtum padėkoti?

– Mokyklos suole aš išmokau geriau pažinti save ir išsikėliau svarbius savo gyvenimo tikslus, todėl visi tie metai, praleisti mokykloje, buvo, yra ir bus man svarbūs.

Norėčiau padėkoti mamai, kuri nuolat mane palaiko, draugams, su kuriais kartu tobulėju, ir, be abejo, mokytojams, be kurių pagalbos rezultatai turbūt būtų visiškai kitokie.

– Papasakok apie save. Kaip save apibūdintum? Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

– Esu žmogus, kuris nuolat stengiasi sužinoti kažką naujo. Be to, negaliu ilgam laikui palikti neužbaigtų darbų – tik viską atlikęs galiu ramia sąžine judėti į priekį.

Laisvalaikiu mėgstu klausytis muzikos, skaitau knygas, mėgstu rašyti, kartais kuriu eilėraščius, šiek tiek rečiau piešiu. Pastaruoju metu daug dėmesio teko skirti egzaminams, todėl, stengdamasis nepervargti, nelankiau jokių papildomų užsiėmimų.

– Keturi tavo išlaikyti egzaminai įvertinti 100 balų. Tikėjaisi tokių rezultatų? Atkakliai to siekei?

– 100 balų įvertinimo labiausiai tikėjausi iš matematikos egzamino, dėl kitų egzaminų nebuvau užtikrintas. Prisipažinsiu, kad norėjau aukščiausio įvertinimo, bet stengiausi savęs neįtikinti, kad jis yra būtinas. Dėl šios priežasties visiškai nenusivyliau, kai iš chemijos egzamino gavau ne 100, o 96 balų įvertinimą.

Kaip jau minėjau, tėvai, ypač mama, palaikė, vaikystėje skatino viskuo domėtis taip, kaip ir dabar skatina siekti tikslų. Rezultatams didelę įtaką turėjo ir mokytojai, nes dalyvavimas pamokose ir konsultacijose man padėjo geriau suprasti tai, ką mokiausi.

– Pastarieji keleri meti buvo sudėtingi visiems. Kaip sekėsi ruoštis egzaminams pandemijos akivaizdoje? Su kokiais iššūkiais teko susidurti tau ir tavo draugams abiturientams?

– Mokantis nuotoliniu būdu labai daug teko dirbti savarankiškai. Man tai nesukėlė sunkumų, nes prie savarankiško darbo esu pripratęs. Deja, turbūt ne vienam teko susidurti su tam tikromis problemomis (kurios dažniausiai iškyla pačiais netinkamiausiais momentais) – kartais pamokos metu dingstančiu interneto ryšiu ar staiga nustojusiu veikti mikrofonu.

– Kokie tavo ateities planai? Ar jau žinai, ką nori studijuoti? Ką veikti gyvenime?

– Šiuo metu esu užsibrėžęs tikslą tik studijų srityje – planuoju studijuoti mediciną. Gyvenimas gali būti labai nenuspėjamas, todėl neskubu planuoti gana tolimos ateities.

– Esi kilęs iš nedidelio miesto. Ar savo ateitį sietum su gyvenimu Pakruojyje, ar turi platesnių užmojų didmiestyje? O gal svajoji apie gyvenimą kitoje šalyje?

– Mane domina gyvenimas didmiestyje, bet esu atviras ir galimybei grįžti į Pakruojį. Esu mąstęs apie gyvenimą kitoje šalyje, bet manau, kad liksiu gyventi Lietuvoje.

– Kaip save įsivaizduoji po 10 metų?

– Po 10 metų save įsivaizduoju baigusį medicinos studijas ir siekiantį tapti gydytoju specialistu.

 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite