Angle down Atgal

Keturis policijos ekipažus Taikos prospekte ant kojų sukėlęs jaunuolis išvežtas į gydymo įstaigą

Pirmadienį „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pranešė apie pareigūnų sujudimą Taikos prospekte. Kaunietis pasakojo matęs policijos apsuptą vyruką be kaukės – paaiškėjo, kad asmuo pristatytas į gydymo įstaigą.

Kaip pasakojo skaitytojas, incidentas įvyko Taikos prospekte, netoli prekybos miestelio „Urmas“. Čia užfiksuotas pareigūnų apsuptas jaunuolis be apsauginės veido kaukės – liudininkas nurodė dalyvavus keturis policijos ekipažus, bet įvykio atomazgos teigė nematęs.

Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, 10.43 val. gautas pranešimas dėl smurto artimoje aplinkoje, tačiau atvykus nurodytu adresu, pilietis buvo pasišalinęs iš incidento vietos.

Pareigūnai po iškvietimo vykdė intensyvias vyro paieškas ir galiausiai rado einantį gatve. Asmuo buvo sulaikytas, bet išsiaiškinus, kad vyras galimai turi psichinę negalią buvo perduotas medikams.

Papildomos informacijos, apie tai ar vyras bandė priešintis policijos pareigūnams nėra gauta. Tyrėjai atliks tyrimą, kurio metu bus nuspręsta, ar pradėti ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje ir karantino reikalavimų pažeidimo.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties vyresnioji pamainos gydytoja pranešė, kad atvykus greitajai medicinos pagalbai, asmuo sėdėjo policijos automobilyje. Daugiau detalių nepateikiama.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite