Angle down Atgal

Keturios savybės moters, nuo kurios reikia bėgti

Šios savybės vyrui – tarsi raudona vėliava. Jei moteris jas turi, geriau nuo jos laikytis atokiau.

1. Baimė

Ji gali siaubingai bijoti, kad tu ją paliksi, todėl nuolat įtarinėja tave neištikimybe. Ji bijo likti viena. Ir todėl tiesiog desperatiškai stengiasi išlaikyti tave šalia, niekur neišleisti. Ji gali tavęs maldauti, reikalauti būti visada šalia, kelti skandalus, net sekti tave. Jos baimė, kad tu ją paliksi, galiausiai virsta pykčiu ir manija.

2. Nesugebėjimas išlaikyti stabilių santykių

Ji įpratusi prie aistringų, bet trumpų santykių. Ji greitai įsimyli, manydama, kad kiekvienas naujas žmogus yra jos vienintelė meilė, jos likimas. Tačiau tuomet, natūralu, santykiais greitai ir nusivilia.

3. Nesupratimas savęs

Ji nežino, kas ji yra ir ko nori iš gyvenimo. Ji gali mylėti ir nekęsti savęs. Ji gali dažnai keisti darbą, draugus, vyrus, religiją, vertybes ir tikslus. Bandydama suprasti save, ji gali ištirpti partneryje ir perimti jo asmenybę. Iš pradžių tai gali būti malonu, tačiau vėliau santykiai tampa toksiški.

4. Hiper emocionalumas

Jos nuotaika keičiasi dramatiškai ir radikaliai. Vieną akimirką ji gali būti laiminga, o kitą - prislėgta sielvarto. Niekada nežinai, kas tavęs laukia, kokios nuotaikos ji bus, todėl jautiesi lyg ant adatų. Tai, į ką kiti nekreips dėmesio, gali ją siaubingai supykdyti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite