Angle down Atgal

Keturi paaugliai sulaikyti dėl dvylikametės mergaitės nužudymo

Keturi paaugliai buvo suimti po to, kai praėjusią naktį Liverpulio centre buvo užpulta ir nužudyta 12-metė mergaitė. Ją dar spėta nugabenti į ligoninę, bet medikams išgelbėti gyvybės nepavyko.

Detektyvai mano, kad nužudyta Ava White ir jos draugai prieš šią tragediją buvo įsivėlę į konfliktą su paaugliais. Policija į įvykio vietą buvo iškviesta apie 20:40 val. Tarnybos mergaitę rado sukniubusią ant grindinio be sąmonės, praeivis bandė jai suteikti pirmąją pagalbą. Pirminiais duomenimis, ji buvo sužalota aštriu daiktu, galimai peiliu. Ava skubiai buvo nuvežta į Alder Hey vaikų ligoninę, kur, nepaisant visų medicinos personalo pastangų, netrukus mirė.

Keturi paaugliai – vienas 13 metų, du 14 metų ir vienas 15 metų, buvo suimti dėl įtarimų žmogžudyste. Mersisaido policijos vyriausiojo konsteblio padėjėjas Jonas Roy'us sakė: „Mūsų mintys ir užuojauta yra Ava šeima. Jų pasaulis sugriuvo. Jokiems tėvams niekada neturėtų tekti susidurti su situacija, kai policijos pareigūnai beldžia į duris pasakyti,kad jų vaikas mirė.“

Manoma, kad Ava ir jos draugai įsivėlė į žodinį ginčą, kuris baigėsi fiziniu smurtu. Patirti smūgiai buvo mirtini mergaitei. Iš karto pu nusikaltimo keturi įtariamieji spriko, tačiau policija juos surado ir sulaikė. Nusikaltimo metu Liverpulio miesto centras buvo sausakimšas, čia neseniai įžiebta Kalėdų eglė, todėl šurmuliuoja būriai žmonių Policija siekia surinkti kuo daugiau liudininkų parodymų, todėl kviečia visus, mačiusius ar užfiksavusius šį incidentą atsiliepti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite