Angle down Atgal

Kęstučio Tubio teisme kalbėta apie narkotikus ir 15 tūkstančių eurų

Ketvirtadienį Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose buvusio Anykščių mero Kęstučio Tubio byloje liudiję anykštėnai Rimvydas ir Karolė Kugiai pateko į tikrą mėsmalę. Teisme paaiškėjo, kad R.Kugys, kurio epizodas gali būti esminiu K.Tubio byloje, prieš Naujuosius metus iš vieno Anykščių verslininko ir politiko gavo 15 tūkst. eurų.

Pats R.Kugys teismui sakė, jog šie pinigai jam buvo paskolinti. K.Kugienė sakė, kad gauta suma buvo mažesnė - 13 tūkst. eurų. Pasak K.Kugienės, šių pinigų jos vyrui reikėjo, kad grąžintų paskolą. O vieno iš K.Tubio advokatų paklausta, ar jos vyras turės grąžinti iš politiko ir verslininko gautus pinigus sakė: ,,Kiek žinau – ne“.

R.Kugys kelis kartus K.Tubio advokatams aiškinosi, jog jis nėra narkomanas. Už narkomanijos motyvo užsikabinta dėl R.Kugio telefoninio pokalbio su vaikystės draugu Romualdu Kalade. Per šį pokalbį R.Kugys prašė R.Kaladės pervesti pinigus K.Tubio komitetui, tačiau pokalbio pradžioje vyrai ,,paišsidirbinėjo“:

-Sergi?

-Kaulus laužo.

-Nuo ko?

-Nuo narkotikų.

-Aš tau, sakiau, kad staigiai negalima mest, - bus lomkės.

Panašiai tokią R.Kugio pokalbio su R.Kalade pradžią sausio 14-ąją užfiksavo STT pareigūnai. Akivaizdu, kad kalba apie nakotikus buvęs vaikystės draugų pasilinksminimas, tačiau jei tavęs klausosi STT - geriau nejuokauti.

Teisme perklausyti ir trijų R.Kugio susitikimų su K.Tubiu audio įrašai.

Kas tas geradarys, padėjęs R.Kugiui, kas skamba pokalbių tarp K.Tubio ir R.Kugio bei R.Kugio ir R.Kaladės įrašuose, ką teismui liudijo K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto Anykščių krašto labui iždininkė Gražina Linkevičienė bei K.Tubio komitetui 1000 eurų pervedusi Aušra Pakarklė - skaitykite šeštadienio „Anykštoje“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite