Angle down Atgal

Kelyje Kėdainiai–Dotnuva apvirto moters vairuojamas automobilis

Penktadienio vakarą moters kelionė automobiliu Kėdainių rajone baigėsi nelaime – lengvasis automobilis nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Laimei, pirminiais duomenimis, vairuotoja stiprių sužalojimų išvengė. Nelaimė įvyko netoli kavinės „Sustok, akimirka“.

Pranešė liudininkai

Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino įvykį matę liudininkai. 16 val. 21 min. jie pranešė, kad Kėdainių rajone, kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva 41-ajame km, apsivertęs automobilis, galimai yra prispaustų žmonių.

Į nelaimės vietą buvo pasiųsti Dotnuvos ir Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai, greitoji medicinos pagalba, policijos pareigūnai.

Vaikščiojo šalia

Į įvykio vietą atskubėjus specialiosioms tarnyboms automobilis „Peugeot Partner“ buvo apvirtęs ant šono, vairuotoja išlipusi, sąmoninga, vaikščiojo, nenukentėjusi.

Įvykį pamatę neabejingi žmonės sustojo ir puolė padėti moteriai, jie akumuliatorių atjungė iki ugniagesių atvykimo.

Atvykę gelbėtojai įsitikino, kad eksploataciniai skysčiai nebėgo. Jie automobilį atvertė ant ratų. Dėl ko įvyko eismo įvykis – aiškinasi policijos pareigūnai.

Gelbėtojai pataria

Ką daryti patekus į eismo įvykį ir kaip išsigelbėti? Gelbėtojai sako, kad įvykus avarijai transporto priemonėse žmogų nuo smūgių saugo ir jų poveikį sumažina saugos diržai ir oro pagalvės, todėl gali būti sunkiau išsilaisvinti.

Jeigu neįmanoma atsegti saugos diržo, jį reikėtų nupjauti. Kadangi po avarijos deformuojasi automobilio kėbulas, atidaryti duris ir išlipti gali būti sudėtinga. Tokiu atveju reikėtų evakuotis per langus ar stoglangį. Jeigu jie avarijos metu nesudužo, juos reikėtų išdaužti.

Jeigu pavyko išlipti iš transporto priemonės, reikėtų pasirūpinti ir kitais nukentėjusiais asmenimis, ypač vaikais, tačiau būtina įvertinti jų sužalojimų pobūdį, kad savo veiksmais nepadarytumėte dar didesnės žalos jų gyvybei ar sveikatai.

Jeigu nukentėjusieji yra be gyvybės ženklų, rekomenduojama iškelti juos iš automobilio ir pradėti jų gaivinimą.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite