Angle down Atgal

Kelmės rajono pradinių klasių mokiniai grįžo į mokyklas

Pirmadienį į rajono mokyklas sugrįžo pradinių klasių mokiniai. Mokyklų vadovai pasirūpino, kad pamokos vyktų užtikrinant LR sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo įsakymuose nurodytus reikalavimus bei rekomendacijas. Mokinius pasitiko 156 pedagogai, iš jų 85 procentai turintys dalinį imunitetą (persirgę arba paskiepyti bent viena vakcina).

Pirmadienį vykusiame nuotoliniame mokyklų vadovų susitikime išsakytos mintys, kad mokytojai iš naujo išgyveno Naujų – kovo 22 d. mokslo metų – fenomeną. Visi sakė, kad mokykla yra pati svarbiausia. Pamokos prabėgo labai greitai ir sklandžiai. Visi mokiniai ir mokytojai sveiki, žvalūs, nori eiti į mokyklą, darbingi. Srautus suvaldyti ir laikytis atstumo nesudėtinga, nes mokinių skaičius nėra didelis.

Mokytojos dalijosi mintimis ir sakė, kad visi yra nusiteikę džiugiai. Į mokyklą grįžo 99,8 proc. pradinukų. Tvarkomasi taip pat, kaip ir praėjusį kartą. Streso nebuvo jokio. Vaikai į mokyklą ateina su kaukėmis, klasėse kas nori būna su jomis, kas nori be jų. Koridoriuose kaukės dėvimos, nepasitenkinimo dėl to dar nekilo. Vaikai laimingi, mokytojai taip pat džiaugiasi. Visų mokytojų testai neigiami. Labai viliamasi, kad viskas vyks saugiai ir sėkmingai. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite