Angle down Atgal

Kelmės rajone viešėjo Danijos „Rotary" klubo atstovai

Spalio 4 d. Kelmės rajono savivaldybės vadovai susitiko su Danijos „Rotary" klubo atstovais, viešinčiais rajone. Svečius pristatė juos lydėjęs Kelmės „Rotary“ klubo prezidentas Albertas Brazas.

Meras Vaclovas Andrulis pasveikino atvykusius svečius, pristatė rajoną kaip žemės ūkio ir kultūros paveldo kraštą, papasakojo apie naujausius įvykdytus projektus, vykdomą regioninę politiką. Parodytas filmas, supažindinantis su rajono kultūriniu gyvenimu, gražiausiomis lankytinomis vietomis.

Svečiai perdavė Soro (Sorø) savivaldybės mero Gerto Jorgenseno (Gert Jørgensen) sveikinimus. Pokalbio metu užsiminta apie galimybę bendradarbiauti ne tik „Rotary“ klubų, bet ir savivaldybių lygmeniu.

Viešnia Ingse Rasmussen, Ruds Vedby vietinės tarybos pirmininkė, gražiai atsiliepė apie turizmo galimybes rajone, kraštovaizdį, kultūrą, žmones, lankytinus objektus, pasidžiaugė Kelmės krašto muziejaus eksponatais, pastebėjo iš senosios kultūros atėjusius panašumus tarp mūsų tautų – tai mus jungia.

Meras Vaclovas Andrulis kalbėjo, kad prieš keletą metų jam viešint Danijoje labai patiko danų bendruomeniškumas. Reikia ieškoti bendradarbiavimo sąlyčio taškų, nes abi šalys esame Europos Sąjungos dalis.

Savivaldybės administracijos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite