Angle down Atgal

Kelmės jaunimo centro darbuotojos – vienintelės sertifikuotos jaunimo darbuotojos rajone

Kelmės jaunimo centro darbuotojos dalyvavo Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotame jaunimo darbuotojų sertifikavimo sistemos procese. Po beveik metų laiko kvalifikacijos ir profesinių kompetencijų kėlimo bei savirefleksijos procesų, Gerda ir Austėja tapo sertifikuotomis jaunimo darbuotojomis, šiuo metu vienintelėmis visame Kelmės rajone.

 Ši sertifikavimo sistema apibrėžia su jaunimu dirbančio specialisto kvalifikacijos pripažinimo bei asmeninių kompetencijų kėlimo procedūras. Jaunimo darbuotojų sertifikavimu siekiama kokybiškų darbo su jaunimu paslaugų užtikrinimo ir palaikymo. Todėl sertifikavimo tikslas: nuosekliai apibrėžti jos dalyvius, vykdytojus, etapus, esminius metodus, siekiant sukurti kokybišką darbo su jaunimu sistemą Lietuvoje įtvirtinant jaunimo darbuotojo pareigybę. 

„Jaunimo darbuotojas– tai suaugęs asmuo, dirbantis su jaunais žmonėmis jų laisvalaikiu, siekiantis asmeninio ir socialinio jaunų žmonių tobulėjimo tiek per individualų darbą su atskirais asmenimis, tiek dirbdamas su grupėmis ar bendruomenėmis bei turintis šiam darbui reikalingų profesinių kompetencijų, kurios yra pripažįstamos nustatyta tvarka".

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite