Angle down Atgal

Kelmės jaunimo centre projektas „Banksy interpretacijos“

Balandžio 4 d. 10 val. Kelmės jaunimo centre (J. Janonio g. 11) vyks projektas „Banksy interpretacijos“. Kviečiame 14-18 m. jaunimą registruotis projekto veiklai ir apie savo dalyvavimą pranešti el.paštu kelmesjaunimas@gmail.com. Vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos apie projektą:

Projektas „Banksy interpretacijos“ kviečia 8 Lietuvos kultūros ir su jaunimu dirbančias įstaigas susivienyti tam, kad gatvės meno (stencil art) pagalba būtų ištransliuotos konceptualios žinutės, susijusios su žmogaus teisėmis, ekonomine, socialine nelygybe, socialine įtrauktimi ir kt. temomis. Tam rinksimės ypač žymaus britų gatvės menininko stilių ir raiškos būdus. Kiekviename mieste vyks 1 dienos dirbtuvės. Projekto užsiėmime, balandžio 4 d. 10 val. Kelmės jaunimo centre dalyvaus 15 jaunų žmonių grupė. Pirmąją mokymų pusę dalyviai susipažins, bus suburta komanda ir analizuojami gatvės meno raiškos būdai. Vėliau Photoshop pagalba bus mokomasi kurti žinutę, sudėlioti trafaretą, kuriuo būtų transliuojama mūsų pasirinkta žinutė. Vėliau kuriamas pats trafaretas. Vėliau išpjaustomas. Tada laisva ranka kuriamas fonas ir aplinka, kurioje formuojama žinutė. Ir galiausiai ant paruoštos paviršiaus (drobė arba kitas legalus paviršius), išpurškiamas trafaretas. Dalyviai dirbs komandomis ir galės keletą kartų atkartoti savo darbus. Viena darbų kopija bus paimta ir vežama eksponuoti į Vilnių, į VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratoriją (adresu Švitrigailos g. 8), kur erdviame lofte bus atidarytas „Banksy interpretacijų muziejus“, kuris tikimasi taps Lietuvių ir užsieniečių traukos centru. Taip bus užtikrintas projekto rezultatų naudojimas net ir pasibaigus tiesioginėms projekto veikloms.

Daugiau informacijos apie susitikimą gausite atvykę į Kelmės jaunimo centrą arba parašę el. laišką adresu kelmesjaunimas@gmail.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite