Angle down Atgal

Kelionė fantazijos keliais su rašytoju Virgiu Šidlausku

Karšta popietė įvyko šalia Aukštadvario bibliotekos. Kaip sakė dalyvis Pijus, vakarėlis! Karšta buvo rugsėjo temperatūros rekordus mušusi diena, karšta buvo po kaukėmis, o dar teko klausytis, dainuoti ir kojomis trepsėti. O visa tai mums surengė vaikų knygų autorius, žurnalo „Laimiukas“ vyriausiasis redaktorius Virgis Šidlauskas, kuris savo iniciatyva stengiasi aplankyti kuo daugiau bibliotekų, mokyklų ir pabendrauti su jaunaisiais skaitytojais.

Charizmatiškas svečias ne tik supažindino su savo knygų herojais, piešė juos, bet ir gyvai bendravo su vaikais, sudainavo drauge kelias smagias dainas. Kas dar nežinojo, išgirdo, kad jis parašęs jau 5 knygas ir dar užduočių knygelę, pirmoji knyga „Ulfas ir stebuklinga barzda“ buvo nominuota 2018 m. Metų knygos rinkimuose. Šiuo metu redaguoja vaikams skirtą literatūrinį žurnalą, rašo ir dar muzikuoja unikalioje vaikų rašytojų grupėje „Knygų vaikai“. Pamuzikavo mums ir gimnazistė Ula Beliukevičiūtė, švelniai ir lyriškai pradėjusi popietę.

Kelionė su V. Šidlausko knygų veikėjais prabėgo akimirksniu. Džiugu, kad kuriantys žmonės skiria savo laiką susitikimams, skaitymo skatinimui ir bendravimui. O vaikams linkime fantazuoti, kurti, svajoti ir, kaip savo naujojoje knygoje „Stogas, po kuriuo auginu žvaigždes ir lietų“ Aukštadvario bibliotekos skaitytojams įrašė svečias, „...auginkit savo mylimas žvaigždeles!“.

Ramunė Jarmalavičiūtė

Trakų viešosios bibliotekos Aukštadvario filialo vyr. bibliotekininkė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite