Angle down Atgal

Kelionė autobusu: saugiai ir be grūsties

Karantino metu žmonės raginami likti namuose. Bet vis tiek tenka keliauti – į vaistinę, maisto produktų ir kitko. Kaime ir toliau nuo miesto centro gyvenantys rajono žmonės renkasi autobusus.

Pasak SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ Autobusų stoties vadovės Dalinos Kiušienės, sumažėjus keleivių, drastiškai mažėjo ir autobusų reisų. „Štai, gyvenant įprastai, trečiadieniais būdavo apie 80 reisų, o dabar suskaičiuoju tik 30“, - apie pasikeitusį įstaigos gyvenimą pasakoja D. Kiušienė. Pusę aštuntos ryto aikštėje, kur parvyksta autobusai, radome du autobusus. „Izusu“ autobuso vairuotojas Aleksandras Rudis ankstų rytą vežė žmones į Kaišiadorių paukštyną, pasak vairuotojo, autobusas buvo pilnas. O iš Tauckūnų kaimo autobuse tebuvo du keleiviai.

Maršrutu Kaišiadorys – Liutonys važiavęs Antanas Parniauskas parvežė devynis keleivius, kai kuriose stotelėse jų nebuvo, kai kur įlipo 1 – 2 žmonės. Visi vairuotojai yra aprūpinti respiratoriais, turi dezinfekcinio skysčio, pirštinių. Grįžę iš reiso vairuotojai skuba dezinfekziniu skysčiu „Dez 80“ nuvalyti rankenas, atramas, kitus paviršius. Tai, pasak A. Rudžio, užtrunka apie 10 minučių.

Kalbiname ir operatorę – kasininkę Vitaliją Gervickienę. Moteris pradeda darbą anksti, ji dirba uždaroje patalpoje, su keleiviais nebendrauja. V. Gervic
kienė parodė dezinfekuojamojo skysčio atsargas, kurių įmonėje yra pakankamai. „Ateina vairuotojai, pasipildo savo turimas talpas. Aš pati kabinete visus paviršius tirpalu „Dez 80“ dezinfekuoju kelis kartus per dieną“, - sakė darbuotoja.

Anksčiau ji priimdavo ir grynuosius pinigus, tam turi pirštines. Pirštinėmis aprūpinti ir autobusų vairuotojai. Be to, vyrai turi ir respiratorius, bet juos dėvi tik išimtinais atvejais. „Užsidarius mokykloms, darželiams, gerokai sumažintas reisų skaičius, autobusuose nėra grūsties, žmonių visai nedaug“, - sakė D. Kiušienė.

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite