Angle down Atgal

Naktį bus sudėtingas eismo sąlygos: kelininkai perspėja būti atsargiems

Dėl buvusio ar tebesitęsiančio snygio daugelyje šalies rajonų eismo sąlygos penktadienio vakarą išlieka sudėtingos, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Šiaurės vakarų, šiaurės rytų ir pietų Lietuvoje bei Šilutės, Tauragės ir Radviliškio rajonuose valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos šlapiu ar pažliugusiu sniegu, vietomis su prispausto sniego provėžomis iki 4 cm. Telšių apskrityje mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose vietomis puraus sniego sluoksnis, kaip teigia kelininkai, siekia ir iki 10 cm. Kupiškio rajone eismo sąlygas vis dar sunkina pustymas.

Bendrovė „Kelių priežiūra“ apsnigtus ir slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau dėl snygio kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl vairuotojų kelininkai prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas ir rinktis saugų greitį.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos šlapios arba drėgnos, mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka su provėžomis, vietomis – slidūs.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį daug kur krituliai, daugiausia sniegas, formuosis plikledis. Vietomis eismo sąlygas sunkins rūkas, silpna lijundra. Vėjas pietvakarių, pietų, 5–10 m/s, pajūryje antroje nakties pusėje gūsiai 15–17 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 3 iki 8, šiauriniuose rajonuose nuo 9 iki 12 laipsnių šalčio, pajūryje – apie 0 laipsnių.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite