Angle down Atgal

Kelininkai: eismo sąlygos naktį dėl šlapdribos, lietaus ir plikledžio bus sudėtingos

Lietuvoje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios arba drėgnos, tik Vakarų Lietuvoje dėl buvusios ar tebesitęsiančios šlapdribos pagrindinių kelių dangos vietomis padengtos pažliugusio sniego sluoksniu, slidžios.

Kelininkai vairuotojų prašo rinktis saugų greitį ir atkreipti dėmesį į pavojingus kelių ruožus, sumažinti greitį prieš sankryžas, miško proskynas, taip pat būti atidžius važiuojant per tiltus ir viadukus.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daug kur išlieka provėžoti, padengti prispausto arba pažliugusio sniego sluoksniu, slidūs.

Šalies vakaruose pavakarę buvo šlapdriba, kitur – silpnas lietus arba dulksna. Tik šalies rytuose yra rajonų be kritulių. Oro temperatūra svyravo nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

Kelininkai perspėja vairuotojus, kad naktį eismo sąlygas sunkins plikledis ir lijundra.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį Lietuvoje daugelyje rajonų krituliai, vyraus šlapdriba, nedidelis lietus. Daug kur plikledis, kai kur galima silpna lijundra. Vėjas pietryčių, pietų, pereinantis į pietvakarių, 6–11 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite