Angle down Atgal

Keliaujančios cukrainės projektui – daugiau kaip 52 000 eurų

Veisiejų jaunimo centras, teikdamas verslo projektą „Veisiejų jaunimo centro bendruomeninio verslo kūrimas per turizmo, aktyvaus laisvalaikio bei maisto kultūros veiklas“ kėlė sau tikslą gaminti skaniausius ledus ne tik Lazdijų rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

Verslo projektui, kurį įgyvendinant numatyta sukurti keliaujančią cukrainę skirta 52007 eurų. 40832 eurai skirta pagal Dzūkijos VVG bendruomeninio verslo programą, likusi suma – 11175 eurai – savivaldybės lėšos. Už šiuos pinigus planuojama pirkti automobilį ir įrangą, skirtą gaminti ledus, šerbetus, šaldytą jogurtą, kepti vaflius, gaminti spurgytes, cukraus vatą, spragėsius. Šalia cukrainės numatyta pramoginė zona su pripučiama žaidimų aikštele vaikams bei mažesniuoju batutu. Taip pat bus rengiamos putų, sniego šou, muilo burbulų fiestos. Projektą rengusio jaunimo idėja – ne tik prekiauti savo pagamintais skanėstais, bet ir nuomoti įrangą įvairių renginių metu Lazdijų rajone ir už jo ribų. Jaunimo gaminamus ledus planuojama pristatyti parodose, konferencijose, Veisiejų miesto parke ir kitose vietose, kur buriasi žmonės.

Keliaujanti cukrainė leis išmokti kurti verslą, jį vystyti ir puoselėti. Projekto metu bus sukurtos 2 darbo vietos. Lėšos projekto įgyvendinimui gautos pagal Dzūkijos VVG bendruomeninio verslo programą „Socialinio ir bendruomeninio verslo kūrimas ir plėtra“. Panašūs projektai sėkmingai įgyvendinami ir kitose šalyse.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite