Angle down Atgal

Keliaujame Panevėžio apskrityje: apsistokite išskirtiniame, elegantiškame bei tvariame viešbutyje „Romantic“

„Romantic“ viešbutis – savo istorija, struktūra, paslaugomis bei išskirtiniu rūpesčiu svečiams garsėjantis keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs pačiame Panevėžio miesto centre. Pats viešbučio pastatas įkurtas pirmajame pramoniniame malūne Baltijos šalyse, jo jaukiame vidiniame kieme stūkso pagoniškas aukojimo akmuo, o visą šį vaizdą galima stebėti nuo vieno iš dviejų viešbutį supančio Nevėžio tiltelių. Turbūt „Romantic“ viešbutis taip pavadintas ne be reikalo.

Svečiai apsistoja unikaliuose kambariuose. Atvykėliai iš artimų ar tolimų vietovių turi galimybę pasirinkti vieną iš dviejų viešnagės korpusų: ekonominį arba verslo. Nevėžio ekonominė dalis - tiems, kurie pailsėti nori jaukiuose, skandinaviško tipo kambariuose, o lankytojams, degantiems noru pajusti istorinę Panevėžio dvasią, rekomenduojama apsigyventi Senojo Malūno ar Senvagės verslo dalyse, alsuojančiose klasikine stilistika.

Viešbučio restoranas patenkins net ir pačio išrankiausio virtuvės kritiko skonį. Svečiai patiekalus rinktis yra kviečiami iš šiuolaikines pasaulio tendencijas atspindinčių meniu. Atvykstančios šeimos su mažamečiais vaikais ar keliaujantys verslo reikalais nuo pat ryto gali pusryčiauti, o norintys antrą dienos pusę pradėti vienoje įsimintiniausių vietų Panevėžio mieste - turėtų atvykti dienos pietų.

Verta paminėti, jog mėgstantiems netradicinius skonius „Romantic“ viešbutis sudaro galimybę paragauti autentišką aukštaičių didikų patiekalą - bajoriškus šaltibarščius su vėžių uodegėlėmis, o tą daryti, esant palankioms oro sąlygoms, galima jaukioje, nuostabią panoramą atveriančioje vasaros terasoje.

Vyno gurmanai taip pat nėra pamiršti. Restoranas šio gėrimo mylėtojus pristato vyno kambarį, kuriame jie ne tik renkasi iš įspūdingo asortimento, tačiau ir iš ekspertų lūpų išgirsta kilmės krašto istoriją bei pasakojimus apie gėrimo subtilybes.

„Romantic“ viešbučio pažiba - ETNO SPA centras, ypatingą dėmesį skiriantis baltų tradicijų puoselėjimui. Čia klientai gali pasilepinti įvairiausiomis paslaugomis: nuo plaukų priežiūros iki veido bei kūno procedūrų. Trokštantiems atnaujinti odą ar pagerinti jos būklę šiame centre - verta išbandyti „Guaša“ masažą, efektyviai mažinantį toksinus, bėrimus ar pigmentaciją, o pavargusiems nuo skausmingų depiliacijų - būtina apsilankyti procedūroje „Kojų švelnumas“.

Dažnai atsipalaiduoti bei pajusti vidinę harmoniją norisi draugių kompanijoje, todėl ETNO SPA turi viliojantį pasiūlymas - įtraukianti mergvakarių programa, kurios metu netikėtais ritualais bei malonumais mėgaujasi kiekviena. 2013 metais valstybinio turizmo departamento bei ūkio ministerijos ETNO SPA buvo įvertintas netgi dviem prestižiniais apdovanojimais.

Šis viešbutis ne tik itin romantiškas, tačiau ir turintis kilnią misiją. Ekologija - šio viešbučio prioritetas, todėl viešbutyje nuolatos rūšiuojamos šiukšlės, naudojamas tik perdirbtas popierius ir ekologiškos pakuotės. O klientų patogumui yra įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė. Tokiais veiksmais siekiama įkvėpti ne tik panevėžiečius, tačiau ir iš užsienio atvykusius lankytojus rūpintis aplinka bei ją tausoti.

Ieškote viešnagės verslo kelionei? O gal svajojate apie šeimos atostogas ar romantišką savaitgalį dviese, lepinantis tradicinėmis baltų procedūromis ir besigardžiuojant gardžiai patiekalais? Išskirtiniame, elegancijos nestokojančiame bei tvarumo idėją itin aktyviai palaikančiame viešbutyje „Romantic“ yra laukiamas kiekvienas!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite