Angle down Atgal

Kelias į Vasaros g. garažus – be duobių!

Pastaruoju metu Marijampolėje vyksta išties nemažai infrastruktūros tvarkymo darbų. Vienas iš objektų, kuris šiomis dienomis buvo baigtas tvarkyti, yra  ­įvažiavimo kelias į Vasaros gatvėje esančius garažus.

Čia esančiuose garažuose ir šalia jų yra įsteigta nemažai verslo įmonių, kuriančių darbo vietas. Buvęs duobėtas privažiavimas tikrai nepridėjo patrauklumo jų verslui ir naujų klientų paieškai. Verslininkai, kiek įmanoma, prižiūrėjo aplinką, tačiau naujo asfalto paklojimas kainuoja nemažai, tad tokios išlaidos verslininkams yra kiek per didelės.

Pagalbos ieškodami problemos sprendimo būdų verslininkai kreipėsi į savivaldybės administraciją ir buvo išgirsti. Kadangi kelias su aplinkui jį esančia žeme yra privati garažų bendrijos nuosavybė, savivaldybė asfaltuoti kelio vien tik biudžeto lėšomis neturi jokios teisės. Todėl buvo nutarta čia įsikūrusiems verslininkams ir garažų bendrijos nariams padėti vadovaujantis „Fizinių ar juridinių asmenų, kitų organizacijų ar jų padalinių, pageidaujančių skirti tikslinių lėšų savivaldybės bendrojo naudojimo įvažiavimo kelių, gatvių, automobilių stovėjimo aikštelių ir kitų infrastruktūros objektų remonto, rekonstravimo ar įrengimo darbams, pasiūlymų teikimo ir vertinimo tvarkos aprašu. Savivaldybė skyrė 70 procentų kelio remontui reikalingų lėšų, o 30 procentų prisidėjo verslininkai ir garažų bendrijos nariai.

Atlikus kapitalinio remonto darbus buvo suremontuotas ir nauja asfalto danga padengtas bendrojo naudojimo 1085 m2  ploto įvažiavimas. Asfalto danga nuo kitų dangų  ar vejos buvo atskirta sužemintais betoniniais šaligatvio borteliais. Važiuojamojoje dalyje asfalto danga nuo žvyro dangos atskirta sužemintais betoniniais kelio borteliais. Atlikus remonto darbus sugadinta veja ir dangos – atstatytos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite