Angle down Atgal

Kelią į Keitės Arai širdį atvėrė mylimojo globojamas šuniukas

Dainininkės, LNK laidos KK2 vedėjos Keitės Arai ir jos mylimojo, nekilnojamojo turto agento Eimanto gyvenimo kelius suvedė šuniukas vardu Meškis. Dabar Meškis –  neatsiejamas judviejų šeimos narys. Visai neseniai šis šuniukas klaidžiojo gatvėmis – vienišas, pamirštas, apleistas.

 

„Buvo vakaras, dirbu, pusę dvyliktos nakties, žiema, minus 10 – 15 laipsnių. Į degalinę atvažiuoju ir matau - mažas šuniukas bėgioja. Jis buvo per mažas, kad būtų palaidas, kažkaip įtartinai atrodė visas tas reikalas”, – sako Keitės širdies draugas Eimantas.

Eimantas nedvejodamas įsisodino Meškį į automobilį ir parsivežė į namus. Vaikinas negalėjo patikėti, kad Meškį kažkas tiesiog išmetė.

Keitė su Eimantu susipažino taip pat gatvėje. „Susitikom, prabuvom iki 4 ryto kartu ir sakau, reikia namo. Privažiavome prie mano namų ir žiūriu, kad neturiu raktų. Eimantas sako, tai gali pas mane nakvot“, – prisimena Keitė. Taip ji pirmą kartą apsilankė Eimanto namuose ir susipažino su Meškiu. Laidų vedėja suprato, kad, jei vyras myli gyvūnus, bus geros širdies žmogus. „Supranti, kad vyras turi laiko skirti dėmesio, pamaitint šuniuką, nuvesti į veterinarijos kliniką, jis moka mylėti.“

Kaip šuniukas Meškis tapo Keitės Arai asmeniniu sargybiniu? Kaip išmokyti šunį nebijoti svetimų žmonių? Kika ekspertų patarimai kaip išsirinkti tinkamą kraiką katei ir kokią kosmetiką rinktis savo augintiniui pamatysite jau šį šeštadienį vakarą 17.55 val. LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite