Angle down Atgal

Keis­ti ir šiurpūs ra­di­niai ežerų dug­ne

Van­de­ny­nai yra pil­ni nei­šaiš­kintų pa­slap­čių. Jie gilūs, mil­ži­niš­ki ir bau­gi­nan­tys, visų jų ap­žiūrė­ti net ne­įma­no­ma. Vis­gi ir eže­rai sle­pia daug pa­slap­tingų da­lykų, ku­riuos at­ra­dus nu­kre­čia šiur­pas.
 

(Bo­red­pan­da.com nuotr.)
(Bo­red­pan­da.com nuotr.)

Pavyzdžiui, Mičigano ežere buvo atrasta Jėzaus Kristaus statula. Ji buvo sukurta Italijoje 1956 m. vienos šeimos prašymu, žuvus jų penkiolikmečiam sūnui. Vėliau ji buvo sugadinta, šeima atsisakė ją perimti ir perdavė narų komandai, kurie statulą nuleido į Mičigano ežerą kaip memorialą žuvusiems narams atminti.

Šiurpią istoriją saugojo Foso ežeras, kurio dugne rūdijo dvi senovinės mašinos. Oklahomoje jos buvo atrastos 2013-aisiais. Negana to, mašinose, pasirodo, buvo 6 žmonių kūnai. Kai kurie iš jų buvo žinomi kaip dingę net nuo 1969-ųjų.
Medicinos ekspertai patvirtino, kad visi jie paskendo, tad mirtys traktuotos kaip nelaimingas atsitikimas.

2006 metais du vyrai viename ežere, plaukdami kanoja, užkliuvo už kojos. Pirmiausia manė, kad tai kokio nors paskenduolio koja, bet pasirodo, kad tai buvo kojos protezas.

Net 200 skeletų buvo atrasti 1942 metais ežere netoli Himalajų kalnų. Iš pradžių manyta, kad jie – Japonijos kareivių, žuvusių per Antrąjį pasaulinį karą, tačiau mokslininkai 2004 m. pateikė visiškai netikėtą versiją. Manoma, kad tai Indijos gyventojų, mirusių per stiprią audrą, kūnai. Mokslininkų teigimu, jie gali siekti tolimuosius 850 metus.

Parengta pagal Boredpanda.com

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite