Angle down Atgal

Keistas išradimas Šiaulių dviratininkams ir kitiems eismo dalyviams

Šiauliai yra veržlus aukštojo mokslo miestas. Čia drąsiai kuriamos ir įgyvendinamos inovacijos peržengiant galimai ne tik galiojančių įstatymų, bet ir sveiko proto ribas. Tokių pavyzdžių jau yra, su jais šiauliečiai ir miesto svečiai gali susipažinti kone miesto centre.

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Apie ką čia aš? Apie geriausią Šiaulių mieste esančią dviračių eismo infrastruktūrą: taką, einantį šalia Tilžės gatvės ir jungiantį Pietinį rajoną su Centru.

O kur ta inovacija? Tokia galima laikyti ypatingą, daugiau niekur mano nematytą kažkokį hibridinį asfalto dangos žymėjimą, kai iš vienos pusės nupieštos ilgos storos linijos (labai panašios į naudojamas perėjoms pažymėti), o iš kitos pusės – lyg ir kvadračiukai (panašūs naudojami dviračių pervažoms važiuojamojoje dalyje pažymėti, tik iš abiejų pervažos pusių). Bandydamas šį išskirtinį pažymėjimą suvokti peržvelgiau galiojančias eismo taisykles (jų 3 priedo 1 skyrių „Horizontalusis ženklinimas“), bet tokio žymėjimo neradau nei nupaišyto, nei aprašyto. Nesu tokio matęs ir jokiame kitame mieste. Argi tai ne išradimas?

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite