Kėdainiuose stalo teniso varžybomis startavo Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Stalo teniso varžybomis startavo Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I etapo atrankinės varžybos Kėdainiuose. Nugalėtojais jose tapo Kėdainių m. seniūnijos sportininkai, prizininkėmis – Pelėdnagių ir Dotnuvos sen.

Krepšinio 3 x 3 varžybose amžiaus grupėje 20–40 metų nugalėtojais tapo Kėdainių miesto seniūnijos krepšininkai, prizininkais – Gudžiūnų ir Pernaravos seniūnijų sportininkai. 41+ amžiaus grupėje nugalėjo Kėdainių m. sen., prizininkai – Pelėdnagių ir Šėtos seniūnijų krepšininkai.

Šachmatų varžybose komandų rikiuotė: 1. Kėdainių m. sen., 2. Vilainių sen., 3. Krakių sen.

Virvės traukimo varžybose nugalėtojais tapo Truskavos sen. sportininkai.

Seniūnijų žaidynės Kėdainiuose tęsis ir finišuos rugpjūčio 28 d. futbolo 5 x 5, pliažo tinklinio 3 x 3, šaškių ir seniūnų trikovės varžybomis Kėdainių arenoje ir miesto stadione.

Komandos rungčių nugalėtojos rugsėjo 12 d. dalyvaus zoninėse varžybose Jonavoje, kur susitiks su Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Prienų rajonų ir Kauno miesto, Elektrėnų bei Birštono komandomis. Finalinės šalies seniūnijų varžybos planuojamos rugsėjo 26 dieną Palangoje.