Angle down Atgal

Kėdainiuose įžūlus jaunimas niokoja viešąsias erdves

Vieni jaučiasi miesto šeimininkais, tvarko gyvenamųjų namų aplinką, džiaugiasi išpuoselėtomis erdvėmis, o kitiems tik ir rūpi, ką sulaužyti, sugadinti. Mieste viešų erdvių netrūksta, tačiau kaskart tenka susidurti su neatsakingu elgesiu.

Viena iš jų yra daugiafunkcis aikštynas, esantis šalia „Aušros“ progimnazijos, kuris tampa jaunimo piktavališko elgesio vieta. Čia galima žaisti krepšinį, mažąjį futbolą ar tenisą. Šalia aikštyno įrengti lauko treniruokliai. Kitoje erdvėje – vaikų žaidimo aikštelė. Šią viešą erdvę Viešosios tvarkos skyriaus specialistams tenka dažnai aplankyti, kalbėtis su jaunimu, diskutuoti teisės pažeidimų tema.

Liūdna, kad kėdainiečiai nesaugo visiems miesto gyventojams priklausančio turto, juk remonto darbai kainuoja, o už juos atsikaitome mūsų visų – mokesčių mokėtojų – lėšomis.

Praėjusį mėnesį vaizdo kameros užfiksavo labai liūdną atvejį, kai jaunuolių grupelė gadino daugiafunkcio aikštyno turtą. Apmaudu, kad naujai įrengta arena yra niokojama.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija prašo gyventojų būti tikrais savo miesto šeimininkais, neniokoti miesto įrenginių. Juk tik tausodami ir besirūpindami mus supančia aplinka galėsime gyventi gražiame ir tvarkingame mieste.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite