Angle down Atgal

Kėdainiuose automobilis susidūrė su motociklu

Motociklininkų sezono pabaiga Kėdainiuose paženklinta skaudžiu eismo įvykiu, kurio metu nukentėjo nepilnametis motociklo vairuotojas. Laimei, vaikino gyvybei pavojaus nėra. Pirminiais duomenimis, dėl eismo įvykio kaltas ne motociklo, o lengvojo automobilio vairuotojas.

Nelaimė – tamsiuoju paros metu

Nelaimė J. Basanavičiaus gatvėje Kėdainiuose įvyko penktadienį, kai jau buvo sutemę, apie 20 val. 45 min.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Nissan“, vairuojamas 21-erių metų vyro, susidūrė su motociklu „Yamaha“, vairuojamu 17-mečio. Tuo metu prie prekybos centro „Lidl“ bei „Giraitės“ turgaus automobilių aikštelėje buvo nemažai žmonių.

Įvykio liudininkai, išgirdę smarkų trenksmą, ir išvydę ant važiuojamosios kelio dalies gulintį ir nejudantį motociklininką, nedelsdami skambino Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Išvežė į ligoninę

 

Į nelaimės vietą per keletą minučių atskubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Atvykus medikams, motociklo vairuotojas gulėjo važiuojamojoje kelio dalyje. Vaikinas įkeltas į greitosios automobilį ir skubiai išgabentas į Kauno klinikas.

Skubiai operavo

Kauno klinikose vaikinui skubiai atlikta operacija. Laimei, jo gyvybei pavojus negresia. Dabar laukia ilgas gijimo procesas.

„Man lūžo ranka, penktadienį naktį operavo, dabar laukia ilgas gijimo procesas, esu Kauno klinikose“, – „Rinkos aikštei“ sekmadienį pasakojo sveikstantis motociklo vairuotojas.

Motociklininkas nekaltas

Pirminiais duomenimis, dėl eismo įvykio kaltas ne motociklo, o lengvojo automobilio vairuotojas. Motociklas važiavo pagrindine gatve, o lengvojo automobilio vairuotojas, jo nepraleido ir staigiai suko.

„Važiavau nuo „Lidlo“ kalno 40–43 km/h greičiu ir, kai privažiavau, mašina jau buvo gana arti, ji posūkį padarė priešais mane ir taip mes susidūrėme“, – įvykio aplinkybėmis pasidalijo nukentėjusysis.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite