Angle down Atgal

Kėdainiuose – atrakcionų parkas ir „H&M“ parduotuvė?

Kėdainiuose įkurtas atrakcionų parkas, atidaryti „H&M“ drabužių parduotuvė, greitojo maisto restoranai „McDonalds“ bei „Hesburger“, Robotų namai – taip Kėdainius įsivaizduoja moksleiviai, dalyvavę „Kėdainiai – 2030“ piešinių konkurse.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija šiuo metu rengia Kėdainių rajono strateginį plėtros planą iki 2030 metų. Į planavimą siekiant įtraukti kuo daugiau bendruomenės narių, buvo suorganizuotas Kėdainių rajono savivaldybės mokinių piešinių konkursas.

Rajono meras Valentinas Tamulis padėkojo mokiniams, dalyvavusiems piešinių konkurse, už svajones, mintis ir norus, kurie išsiliejo gražiausiomis idėjomis ir nuostabiausiais vaizdais piešiniuose bei palinkėjo gerų atostogų, kurių jie iš tiesų nusipelnė.

Konkurso tikslas – skatinti Kėdainių rajono savivaldybės moksleivių domėjimąsi savo krašto aktualijomis, prognozėmis, įtraukti moksleivius į Kėdainių krašto vizijos kūrimą, ugdyti vaikų kūrybinius sugebėjimus. Konkurso siekis – nupiešti savo kraštą – Kėdainių miestą ir / ar rajoną 2030 metais. Piešinyje perteikiant, kaip moksleiviai įsivaizduoja savo miestą / rajoną 2030 metais, kaip jis atrodys, kokie svarbiausi objektai jį simbolizuos, kokie bus Kėdainių krašto pasiekimai.

Konkurse dalyvavo 1–12 klasių moksleiviai. Iš viso konkursui buvo atsiųsta 30 piešinių.

Konkurso laureatus išrinko vertinimo komisija: Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Kristina Kemešienė, administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius, Kėdainių dailės mokyklos mokytoja Eugenija Eimontaitė-Jermolajevienė, Kėdainių dailės mokyklos mokytoja Evelina Knezevičienė.

I amžiaus grupės (1–4 klasių mokiniai) nugalėtojai: Matas Jurgelionis, Deimantė Kasperavičiūtė, Deividas Šliužas.
II amžiaus grupės (5–8 klasių mokiniai) nugalėtojai: Agnė Virkutytė, Elada Šliuževičiūtė, Skaistė Kazmanskaitė.
III amžiaus grupės (9–12 klasių mokiniai) nugalėtojai: Paula Šabūnaitė, Rugilė Minkevičiūtė, Vaiva Jakštaitė.

„Kai ateityje kursite planus, strategijas ir vizijas, visada prisiminkite, kad pirmoji Jūsų strategija buvo šis piešinys apie Jūsų krašto ateitį“, – visiems konkurso dalyviams įteikdamas prizus sakė savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Piešiniai buvo vertinami atsižvelgiant į išskirtus: temos atitikimo, darbo išraiškingumo, meninių raiškos priemonių valdymo, kūrybiškumo, idėjų originalumo, estetiškumo kriterijus.

Konkursas vyko keliais etapais: konkurso vykdymas dalyvaujančių švietimo įstaigų viduje,
atrinktų piešinių vertinimas balsuojant internetu bei daugiausiai balsų surinkusių piešinių galutinis vertinimas, pateikiant juos vertinimo komisijai.

Keli atrinkti nugalėtojų darbai pateks ir į Kėdainių rajono strateginį plėtros planą iki 2030 metų.

Nuotraukose - Konkurso nugalėtojai su Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Arūnu Kacevičiumi ir jų piešiniai

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite