Angle down Atgal

Kėdainių „Ryto“ progimnazija pereina į nuotolinį mokymą

Nuo rytojaus (rugsėjo 22 dienos) Kėdainių „Ryto“ progimnazija pereina į nuotolinį mokymą. Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į spartų COVID – 19 infekcijos plitimą šioje ugdymo įstaigoje.

Progimnazijos direktorius Albinas Stankevičius, kalbėdamas su rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Arūnu Kacevičiumi ir sveikatos priežiūros specialistais sakė, kad situacija įstaigoje sudėtinga.

Pagal savikontrolės duomenis, atliekant greituosius testus mokiniams, vien rugsėjo 21 dieną per dvi valandas buvo nustatyta 16 COVID – 19 ligos atvejų. Serga ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Kadangi sutikimus testuoti vaikus yra davę apie trečdalis progimnazijos mokinių tėvų, kontroliuoti ligos plitimą gana sudėtinga.

Atsižvelgus į tokią situaciją, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius A. Kacevičius pasirašė įsakymą, kuriuo švietimo veikla Kėdainių ,,Ryto“ progimnazijoje stabdoma ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2021 m. spalio 22 d. iki 2021 m. lapkričio 2 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite