Angle down Atgal

Kėdainių rajone kaktomuša susidūrė du automobiliai

Pirmadienio vakarą pradėjus gausiai snigti, Lietuvoje pasipylė avarijos. Eismo įvykis įvyko ir Kėdainių rajone. Čia kaktomuša susidūrė du automobiliai.

18 val. 12 min. Bendajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad kelio Kėdainiai–Lipliūnai–Krakės 10-ajame kilometre susidūrė 2 automobiliai, yra prispaustų žmonių. Tiesa, dar pokalbio metu pagalbą kvietęs žmogus patikslino, kad visi žmonės iš automobilių išlipo patys.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai gelbėtojai.

Į nelaimės vietą atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad susidūrė automobiliai „Opel Zafira“ ir „Citroën“. Po smūgio abu automobiliai atsidūrė skirtingose kelio pusėse, pakelėse. Automobilio „Opel Zafira“ vairuotojas po medikų apžiūros skubiai išvežtas į gydymo įstaigą.

Netrukus pareigūnai išsiaiškino eismo įvykio aplinkybes. Pirminiais duomenimis, sningant, Palainiškių kaime, tiesiame ruože į priešpriešinio eismo juostą įvažiavęs automobilis „Opel Zafira“ susidūrė su „Citroën“ markės automobiliu, kurį vairavo 34 metų vyras. Konstatuota, kad per eismo įvykį nukentėjo „Opelio“ 46 metų vairuotojas.

Sningant ir pustant pareigūnai ragina vairuotojus važiuoti ne leistinu, o saugiu greičiu.

Daugiau apie pirmadienio ir antradienio įvykius – „Rinkos aikštės“ laikraštyje.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite