Kazlų Rūdos savivaldybės nuotr.
Angle down Atgal

Kazlų Rūdos savivaldybės atstovai lankėsi Fromborke

Rugpjūčio 3-4 dienomis Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorė Reda Kneizevičienė ir ekonominės plėtros skyriaus vedėja Rasa Avietynienė lankėsi Fromborke. Su šiuo Lenkijos pajūrio miestu savivaldybė bendradarbiauja jau seniai, kelerius bendrus projektus įgyvendinimo Fromborko ir Kazlų Rūdos mokyklos. Susitikime taip pat dalyvavo partneriai iš kitų Lenkijos miestų bei Rusijos.

Su Fromborko burmistru buvo aptartas tolimesnis bendradarbiavimas, apsvarstytos būsimų projektų idėjos. Susitikimo metu diskutuota apie tolimesnius bendrus mūsų savivaldybės ir Fromborko gminos mokyklų projektus. Nors Fromborkas turi tik 2500 gyventojų, bet yra įdomus tuo, kad šiame mieste gyveno ir yra palaidotas žymus fizikas Mikalojus Kopernikas. Moksleiviams, besidominantiems fizika ir astronomija, bendros miestų partnerių veiklos gali tapti puikia galimybe pažinti šių mokslo šakų ištakas.

Kitais metais Kazlų Rūdos savivaldybė švęs įkūrimo 20- metį, šiai progai paminėti planuojama surengti įvairių renginių. Vienas planuojamas renginys bus skirtas miesto partneriams, o dalyvauti jubiliejiniuose renginiuose ketinama pakviesti užsienio partnerių vaikų meninius kolektyvus. Tame tarpe ir Fromborko.

„Malonu buvo susitikti su ankstesniais Fromborko gminos vadovais, kurie visuomet palaikė šiltus santykius su mūsų savivaldybe. Tikiu, kad ir toliau sieksime ieškoti bendrų idėjų bei projektų tarpusavio bendradarbiavimui", - po susitikimo sakė administracijos direktorė R. Kneizevičienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite