Angle down Atgal

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijoje įvyko pirmasis Turizmo vystymo darbo grupės posėdis

Mero potvarkiu sudarytą darbo grupę sudaro tarybos nariai, administracijos darbuotojai, NVO atstovai ir aktyvūs piliečiai, kurie turi idėjų dėl turizmo plėtros perspektyvų. Darbo grupės vadovė- administracijos direktorė Reda Kneizevičienė.

Mūsų savivaldybė turi daug įdomių turizmo objektų, istorinių vietovių, tik trūksta turizmo maršrutų, kurie apjungtų esančius objektus bei informacijos apie mūsų savivaldybės turizmo objektus. Sūduvos VVG 2014-2015 metais įgyvendino tarptautinį projektą, kurio metu buvo surinkta informacija apie esamus turizmo objektus, krašto amatininkus.
Pirmojo posėdžio metu kiekvienas darbo grupės narys išsakė savo pastebėjimus dėl turizmo paslaugų plėtros. Daugelis akcentavo, kad turime išnaudoti miškus, kurie sudaro net 60 proc. mūsų savivaldybės teritorijos bei juose esančius turizmo objektus. Taip pat labai svarbus objektas plėtojant turizmo paslaugas yra Atgimimo g. 5 pastatas, jo įveiklinimo procesas. Šiuo metu rengiama techninė specifikacija pastato interjero dizaino sukūrimui, o vėliau bus atliekami ir darbai. Jau rudenį šiame pastate turi duris atverti turizmo informacijos centras, kuriame bus amatininkų dirbtuvės, muziejus. Čia bus galimybė įsigyti suvenyrų ir amatininkų darbų.
Darbo grupė nusprendė iki rugpjūčio 1 dienos atnaujinti informaciją apie esamus turizmo objektus mūsų savivaldybėje. Šį darbą atliks Kazlų Rūdos kultūros centras drauge su vietos bendruomenėmis. Liepos mėnesį planuojama surengti apskrito stalo diskusiją ir parengti turizmo vystymo planą bei drauge su Lenkijos partneriais paruošti paraišką Interreg programos projektui.
Po posėdžio darbo grupės nariai aplankė vieną iš pagrindinių mūsų turizmo objektų- generolų vilą ir karinius bunkerius, kurie netolimoje ateityje atvers duris visiems turistams. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti teikiant siūlymus dėl turizmo paslaugų plėtros mūsų savivaldybėje.
Pageidaujančius dalyvauti darbo grupėje kviečiame registruotis arba siųsti pasiūlymus el. pašto adresu reda.kneizeviciene@kazluruda.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite