Angle down Atgal

Kaziuko mugėje sostinėje atsisakoma dalies renginių uždarose patalpose

Po savaitės vyksiančioje Kaziuko mugėje Vilniuje dėl koronaviruso grėsmės ketinama atsisakyti dalies renginių, turėjusių vykti uždarose erdvėse, tačiau organizatoriai kviečia žmones nepasiduoti panikai ir palaikyti amatininkus.

Mugę organizuojančios įmonės „Concept Events & Media“ direktorė Vaiva Jozaitytė BNS sakė, kad galutinai programa bus koreguojama pirmadienį, po pasitarimų su Vilniaus miesto savivaldybės atstovais.

Visiškai mugės, anot jos, atšaukti neplanuojama, nes Vyriausybė pateikė tik rekomendacijas atsisakyti masinių renginių, bet jų nedraudžia.

„Turėjome statyti didžiąją menę Katedros aikštėje, per 1000 kv. metrų – jos atsisakome, kad vienoje vietoje uždaroje patalpoje nebūtų susibūrimo. Turėjo būti „Vaikų Kaziukas“ Rotušėje – mes jo atsisakome“, – sakė V. Jozaitytė.

Mugės organizatoriai žada, kad visuose lauko tualetuose bus dezinfekcinio skysčio, su savivaldybe bus tariamasi dėl papildomo skysčio kiekio iš valstybės rezervo.

Ji kvietė žmones įvertinti savo galimybes dalyvauti mugėje, bet ragino ir nepasiduoti panikai.

„Noriu, kad baimės mūsų neužvaldytų – kiek įmanoma siekime pozityvumo, pasitikėjimo. Noriu, kad žmonės padėtų amatininkams, kurie ruošėsi visus metus, dirbo. Palaikykime juos“, – teigė V. Jozaitytė.

Kaziuko mugė sostinėje vyks kovo 6-8 dienomis.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite