Angle down Atgal

„Kavos vakaras kitaip su Seselskais“ Pakruojyje

Tikrumas, toks pirmas įspūdis po susitikimo su grafiku, pieštuko virtuozu Andriumi ir jo žmona, mokytoja Jurgita.

Dvi meniškos sielos, trykštančios nuoširdumu bei meile vienas kitam ir šalia esantiems, Kelmėje gerai žinomi visuomenininkai, dosniai dalijantys save, neskaičiuojant laiko, nesiekiant asmeninės naudos. Tiesa, reikėtų kiek patikslinti, laiką, vis tik, Seselskai yra paskirstę. Šeima laikosi griežtos aštuonių valandų taisyklės: aštuonios valandos per parą darbui, po aštuonias – šeimai ir miegui.

Sausio 17 d. Pakruojo sinagogoje vykusios popietės metu svečiai pristatė atvežtą grafikos parodą, taip pat dalijosi gyvenimiška patirtimi, kaip išsaugoti tarpusavio santykius, nebijoti pasitaikančių krizių, kaip susidėlioti savo laiką, kad jo užtektų ne tik darbui bei planams įgyvendinti, bet ir šeimai.

Pokalbį gražiai papildė Jurgitos skaitomos literatūrinės ištraukos, poezija. Laikas tarsi sustojo. Užburti nuoširdaus žodžio ir pieštuko pagalba išgautų vaizdų žaismo, sušildyti kavos ir jaukaus būvimo kartu, renginiui pasibaigus išsiskirstyti niekas neskubėjo. Susirinkusieji bendravo prie kavos puodelio, apžiūrinėjo eksponuojamus paveikslus, įsigiję autoriaus Andriaus Seselsko knygas „Vilniaus padavimai“ ar „Sielos sodai“ – išsirikiavo eilėje prie autografų. Liko ne tik šilti to vakaro įspūdžiai, bet ir paroda, kuri lankytojų laukia iki vasario 15 d.

Parodos atidarymą arba „kavos vakarą kitaip su Seselskais" organizavo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Judita Jereckienė. Direktorė Romualda Kulšytė dėkodama svečiams įteikė savo sudarytą ir praeitais metais viešosios bibliotekos išleistą knygą „Juozas Paukštelis ir Juozo Paukštelio literatūrinės premijos laureatai“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite