Angle down Atgal

Kavarske dingo upėtakiai

Kavarske, šv. Jono šaltinio tvenkinyje, praktiškai nebeliko prieš keletą metų paleistų vaivorykštinių upėtakių.

„Šiandien A.Gansiniauskas man pasakė, kad šaltinio tvenkinyje liko tik vienas upėtakis. Kitus kaip jis rašo „po vieną, po vieną išgaudė dvasios ubagai“. Nesinori tikėti, kad Kavarske tokių yra, todėl savo vaikučiams, kai jie klaus kur dingo žuvytės,sakykime, kad upėtakiams gyvenant šventam šaltinio vandenyje išaugo sparnai ir jie išskrido į šiltesnius kraštus. Nors vis vien gaila ir liūdna. Vargu ar sugrįš“, – feisbuke ironizuoja Algimantas Vildžiūnas.

Kai kurie kavarkiečiai kalbėjo, kad šiame tvenkinėlyje yra pastebėję negyvas žuvis, tad įsitikinę, kad niekas ten jų neišgaudė, o jos tiesiog išgaišo. Tiesa, Kavarsko seniūnijos seniūnė Šarūnė Kalibataitė tokią versiją atmetė.

„Mano versija, kad matyt žuvis kažkas išgaudė. Nepagalvojau apie tai, kad jos galėjo išgaišti“, – sakė ji.

Seniūnė sakė, kad šalia šv.Jono šaltinio buvo įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, tačiau dabar jos neveikiančios. Taigi, kokiu būdu iš tvenkinio dingo žuvys, ko gero, nustatyti bus neįmanoma.

Š.Kalibataitė sakė, kad yra planų šv. Jono šaltinio tvenkinyje žuvų vėl užveisti.

„Planuojame, tačiau kol kas planų nesakysiu. Nes žinote, planuoti yra viena, o kai įvykdyta, tada jau matysite“, – šypsojosi seniūnė.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite