Angle down Atgal

Kauno verslininkas S. Martinavičius pripažintas kaltu dėl smurto prieš žmoną

Kauno apylinkės teismas ketvirtadienį Kauno verslininką Sigitą Martinavičių pripažino kaltu dėl smurto prieš žmoną.

Kaip pranešė Kauno apylinkės teismas, jam skirta pusantrų metų laisvės apribojimo bausmė, įpareigojant per visą laiką būti namuose tarp 24 ir 5 valandos, jei tai nesusiję su darbu.

51-erių verslininkas taip pat turės sumokėti 2,5 tūkst. eurų įmoką į nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą, atlyginti buvusiai sutuoktinei 2 tūkst. eurų dydžio neturtinę žalą bei padengti advokato išlaidas.

Be to, teismas S. Martinavičių įpareigojo dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose. Tai jis turės padaryti per šešis mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos.

„Teismas, ištyręs baudžiamojoje byloje esančius įrodymus, padarė išvadą, kad kaltinimai S. Martinavičiui smurtavus prieš sutuoktinę pasitvirtino. Jo kaltė visiškai įrodyta nukentėjusiosios ir liudytojų parodymais bei rašytiniais įrodymais. Nėra pagrindo abejoti nukentėjusiosios duotų parodymų nuoširdumu ir tikrumu“, – rašoma teismo pranešime.

Nustatyta, kad jis nuo 2016 metų balandžio iki 2018 metų rugsėjo keturis kartus savo namuose ir darbovietėje smurtavo prieš nukentėjusiąją.

Nors kaltinamasis teigė, kad „visa byla sukurta nukentėjusiajai siekiant naudos civilinės santuokos nutraukimo ir turto dalybų byloje“, tačiau teismas pažymėjo, kad judviejų skyrybų byla baigta bendru sutarimu, draugiškai pasidalijus šeimos turtą, todėl šiai baudžiamajai bylai jokios įtakos santuokos nutraukimo byla negalėjo turėti.

Šis nuosprendis gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite