Angle down Atgal

Kauno turizmo informacijos centras grįžta į Laisvės alėją

Projekto „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“ biure nuo pirmadienio bus galima ir daugiau sužinoti apie ilgai lauktus titulo metus, programą ar 2022-ųjų renginius, ir gauti aktualiausią Kauno miesto turistinę informaciją. Mat uždarius turizmo informacijos centrą Kauno rotušėje, miesto savivaldybės įsteigtos viešosios įstaigos „Kaunas IN“ turizmo informacijos specialistai lankytojus jau pasitiks atsinaujinusiame bendrame „Kaunas IN“ ir „Kaunas 2022“ informacijos centre.

„2022-ieji – išties ypatingi miestai ne tik Kaunui, bet ir visai Lietuvai. Neabejojame, kad mieste vyksiantys kultūriniai ir meniniai renginiai per metus susilauks gausaus būrio besidominčiųjų tiek Lietuvos, tiek užsienio svečių. Tam, kad keliautojų ir miestiečių patirtys būtų kuo malonesnės, kad visus atsakymus į klausimus lankytojai gautų vienoje vietoje, nuspręsta „Kaunas 2022“ informaciją bei Kauno miesto turistinę informaciją teikti vienoje vietoje“, – apie pasikeitimus kalbėjo VšĮ „Kaunas IN“ turizmo skyriaus vadovė Inga Pažereckaitė-Kalėdienė.

Atsinaujinusiame informacijos centre lankytojai, kaip ir anksčiau, galės gauti jiems aktualią turistinę informaciją, taip pat patarimus maloniai ir individualius poreikius atitinkančiai viešnagei Kaune, užsisakyti apžvalgines ar individualizuotas ekskursijas lietuvių bei užsienio kalbomis, pasiimti nemokamus miesto žemėlapius bei teminius „It‘s Kaunastic“ serijos maršrutus, praverčiančius panorus mieste keliauti savarankiškai, ar įsigyti stilingų miesto suvenyrų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite