Angle down Atgal

Kauno „Stumbras“ futbolo magija dalinosi su pačiais mažiausiais

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ futbolininkai apsilankė Kauno Simono Daukanto progimnazijoje, kur pradžiugino daugiau nei šimtą moksleivių.

Aktyviai socialinėje veikloje už aikštės ribų dalyvaujantys „Stumbro“ žaidėjai šį kartą įsisuko į tikrą „Futboliuko“ linksmybių verpetą.

Pas mažuosius apsilankę Jaisenas Cliffordas, Alsenijus Bahas, Mantas Adomėnas ir Vytautas Žemaitis vaikams rodė, kaip reikia atlikti gerą apšilimą, vėliau teisėjavo vaikų tarpusavio rungtynėms ir netgi patys stojo į akistatą su dvigubai gausesne jaunųjų futbolininkų komanda.

Bene daugiausiai ovacijų sulaukė renginį vainikavęs „Stumbro“ profesionalų ir mokytojų mūšis, kuriame, kaip ir įprasta „Futboliuko“ renginiuose, laimėjo draugystė. Rezultatas čia nieko nereiškia, svarbiausia - geros emocijos.

Vaikai, pasibaigus renginiui, neskubėjo skirstytis ir įsiamžino bendrose nuotraukose bei „Stumbro“ žaidėjams padovanojo savo piešinių.

Tai jau antras „Stumbro“ apsilankymas „Futboliuko“ šventėse Kauno mieste pastarosiomis savaitėmis.

„Labai smagu pradžiuginti vaikus. Prisimenu, kaip kažkada pats laukdavau tokių sportininkų vizitų. Šiek tiek keista būti kitoje barikadų pusėje, tačiau įspūdžiai nuostabūs“, - fcstumbras.lt kalbėjo Mantas Adomėnas.

Tuo tarpu daug vaikų dėmesio sulaukęs Jaisenas Cliffordas iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) kalbėjo: „Tokios akimirkos yra kažkas tokio. Labai džiaugiuosi tokiais vizitais. Visada mielai dalyvauju panašiuose renginiuose. Vaikų šypsenos gerai nuteikia visai dienai“.
ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite