Angle down Atgal

Kauno savivaldybės taryba patvirtino deficitinį 2021 metų biudžetą

Kauno savivaldybės taryba antradienį patvirtino šių metų Kauno miesto savivaldybės biudžetą.

Biudžeto projekte rašoma, jog suplanuota gauti 343,453 mln. eurų pajamų ir 390,394 mln. eurų išlaidų, biudžeto deficitas siekia 46, 94 mln. eurų.

Tarybos posėdyje Finansų ir ekonomikos skyriaus vedėja Roma Vosylienė informavo, jog parengus projektą buvo gauta papildoma informacija iš ministerijų apie skirtus papildomus 339 tūkst. eurų valstybės lėšų, kurios taip įskaitomos į savivaldybės biudžetą.

68 tūkst. eurų šių lėšų skiriama konsultacijoms mokiniams, patiriantiems mokymosi sunkumų, 50 tūkst. eurų – miškotvarkai ir 221 tūkst. eurų Europos Sąjungos dalinai finansuojamiems projektams.

Šiemet savivaldybės išlaidos, lyginant su ankstesniais metais, yra 4 proc. arba 15 mln. eurų didesnės.

„Didesnei 2021 metų biudžeto apimčiai įtakos turi iš valstybės biudžeto 16 mln. eurų didesnės nei pernai tuo pačiu laiku skirtos valstybės biudžeto dotacijos. Savivaldybės prognozuojamos pajamos – beveik tokios pat kaip pernai“, – tarybos posėdyje sakė Finansų ir ekonomikos skyriaus vedėja Roma Vosylienė.

46,8 proc. kitų metų biudžeto sudaro asignavimai švietimui, jie, lyginant su ankstesniais metais, auga 14,3 procentų. Kultūrai tenka 4,1 proc. savivaldybės biudžeto.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite