Angle down Atgal

Kauno savivaldybės biblioteka dirbs ilgiau ir teiks daugiau paslaugų

Nuo šio antradienio Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje bus teikiama daugiau paslaugų, taip pat ilginamas darbo laikas. Atnaujinamas stalo žaidimų ir žurnalų išdavimas į namus, spausdinimo ir skenavimo paslauga, teigiama bibliotekos pranešime.

Atnaujinus veiklą, kuri buvo visiškai sustabdyta karantino pradžioje, bibliotekoje išduodama į namus knygos bei žurnalai, taip pat – stalo žaidimai bei filmai ir muzikos įrašai. Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje vyksta ir el. skaityklių išdavimas į namus, o visuose Kauno V. Kudirkos bibliotekos padaliniuose – spausdinimas ir skenavimas. Tebesitęsiant karantinui, šią paslaugą atlieka tik bibliotekos darbuotojai. Spausdinami dokumentai, atsiųsti bibliotekos padalinio el. paštu arba iš skaitytojo atsineštos laikmenos.

Svarbu žinoti, kad bibliotekoje išduodamos tik iš anksto užsakytos knygos, žurnalai, filmai, muzikos įrašai, el. skaityklės, stalo žaidimai. Užsakymus atlikti galima bibliotekos skyrių ir padalinių telefono numeriais, el. paštu arba per elektroninį katalogą LIBIS.

Palaipsniui grįžtama ir prie įprasto bibliotekos darbo laiko darbo dienomis. Tačiau darbo laikas šeštadieniais kol kas neatnaujinamas.

Kauno miesto savivaldybei pavaldžioje viešojoje bibliotekoje, turinčioje per 20 padalinių, aptarnaujami tik apsaugines veido kaukes ar apsaugines veido priemones dėvintys skaitytojai ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Tęsiamas ir naujų skaitytojų registravimas bei skaitytojo bilietų pardavimas. Tik šioje bibliotekoje kol kas negalima naudotis viešosios interneto prieigos kompiuteriais, periodikos skaitykla, patiems rinktis knygas iš lentynų, nevyksta edukacijos, mokymai ir renginiai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite