Sportas2020 m. Liepos 7 d. 13:55

Kauno rajono sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo 58-oji tarptautinėje regatoje „Gintariniai irklai“

137615

Birželio 26-28 d. Trakuose vyko 58-oji tarptautinė regata „Gintariniai irklai“. Tai buvo pirmosios oficialios tarptautinės varžybos Lietuvoje po karantino. Regatoje dalyvavo svečiai iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos. Taip pat ir Lietuvos geriausi irkluotojai, tarp kurių – ir Kauno rajono sportininkai.

Labai sėkmingai sezoną pradėjo trys broliai Stankūnai. Vyriausias brolis Povilas, irkluodamas dviviete be vairininko, kartu su M. Juškevičiumi, abi dienas buvo nepralenkiami ir antroje vietoje paliko savo jaunesnius brolius dvynius, Domantą ir Dovydą. Vyresnis brolis ruošiasi Europos suaugusiųjų čempionatui, o dvyniai – Europos jaunimo čempionatui. Visi trys broliai sėdę į Lietuvos rinktinės aštuonvietę komandą neturėjo sau lygių tarp aštuonviečių komandų.

Didžiausia konkurencija vyko vienviečių valčių klasėje. Čia susirinko visi pajėgiausi šalies vienvietininkai (išskyrus M. Griškonį) ir svečiai iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos, viso 49 sportininkai. Labai aukštą 6-ą vietą iškovojo Kauno rajono sporto mokyklos auklėtinis Justas Kuskevičius. Nugalėtoju tapo Saulius Ritter. Moterų grupėje vienviete valtimi startavo ir Kauno rajono sporto mokyklos auklėtinė, praeitų metų Europos čempionė ir Pasaulio bronzos medalio laimėtoja jaunių tarpe dviviečių porinių valčių klasėje. Ji pateko į finalą C ir jį laimėjo, tuo pačiu iškovojo 13–ą vietą. Ir Justas ir Dovilė šiais metais baiginėja mokslus gimnazijose ir daugiau dėmesio skyrė mokslams ir egzaminams, tuo pačiu ir sunkiai dirbo treniruotėse.

Regatoje startavo ir visas pulkas jaunų ir perspektyvių Kauno rajono sporto mokyklos trenerių E. ir A. Lavickų auklėtinių, kurie garbingai kovojo su vyresniais varžovais.

Šį savaitgalį Trakuose vyks atrankinė regata į Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktines, kurios ruošis Europos jaunių ir jaunimo čempionatams. Kauno rajono sporto mokykla tikisi gerų rezultatų ir kelialapių į čempionatus.