Angle down Atgal

Kauno rajono meras kovą už rajono išsaugojimą lygina su Sausio 13-osios įvykiais

Kauno rajono savivaldybės taryba svarsto gyvybiškai svarbų klausimą - ar gresia teritorijos sudraskymas. Prie miesto savivaldybės ribose nuo seno stovinčio administracinio Kauno rajono savivaldybės pastato ketvirtadienio rytą susirinko didžiulė gyventojų minia. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas kovą už rajono išsaugojimą lygina su Sausio 13-osios įvykiais.

Iš Savivaldybės salės transliuojamą neeilinį Kauno rajono tarybos posėdį lauko ekrane stebi daugybės rajono bendruomenių atstovai, taip pat ir Kauno miesto gyventojai. Posėdžio pradžioje rajono meras Valerijus Makūnas pranešė jį kvietęs miesto merą Visvaldą Matijošaitį, kad šis konkrečiai paaiškintų, kokių tikslų siekia siūlydamas Vyriausybei surengti referendumą dėl galimo dalies rajono teritorijų prijungimo prie miesto, tačiau ketvirtadienio rytą V.Matijošaičio atstovai pranešė, kad meras atostogauja ir posėdyje nedalyvaus. Taip pat sužinota, kad posėdyje nedalyvaus ir Vyriausybės atstovas Kauno ir Marijampolės apskrityje Andrius Cechanavičius, tačiau pastarasis stebėti posėdį atsiuntė savo patarėją.

Pradėdamas posėdį rajono meras pasiūlė neriboti pasisakymo laiko ir dar minėjo, kad daugiau kaip 25 tūkst. rajono žmonių jau yra pasirašę prieš Kauno miesto savivaldybės tarybos rugsėjo 10 dieną priimtą sprendimą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite