Angle down Atgal

Kauno rajono gyventojas gabeno 7500 pakelių cigarečių

Autostradoje netoli Kauno pasieniečiai sulaikė Kauno rajono gyventojo vairuotą automobilį „Škoda Octavia“, kuriuo buvo gabenama pusaštunto tūkstančio pakelių baltarusiškų cigarečių.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai, bendradarbiaudami su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Ekonominių nusikaltimų valdybos pareigūnais, turėdami  informacijos,  kelyje Vilnius–Kaunas, Kauno rajone, patikrinti sustabdė automobilį „Škoda Octavia“ lietuviškais numeriais. Jį vairavo tvarkingus asmens dokumentus turėjęs 29-erių Kauno rajono  gyventojas.

Patikros metu mašinos salone ir bagažinėje aptikta 7500 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slim“ su baltarusiškomis banderolėmis.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už tai numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūra.

Vyras buvo uždarytas į areštinę, o vėliau skyrus rašytinį pasižadėjimą neišvykti jis paleistas. Automobilis ir cigaretės saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite